Každý pacient nebo jeho okolí může jednoduchou cestou sdělit přímo vedení středočeské záchranky svůj názor na kvalitu zásahu každého týmu ZZS SČK a vyjádřit míru spokojenosti pacienta.

„Může tak učinit pomocí elektronického dotazníku nebo odesláním SMS zprávy, kdy svůj názor vyjádří pomocí čísel, která fungují jako známky ve škole. Jednička je nejlepší a pětka nejhorší. Za toto jednoduché ohodnocení je možno připojit doplňující komentář," vysvětlila tisková mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

Velikou výhodou služby Feedbando je rychlost a jednoduchost, neboť celé hlasování zabere jen pár sekund. Veškerá poskytnutá zpětná vazba je neveřejná, zcela anonymní a ke shromažďovaným datům má přístup pouze vybraný hodnotitel.

„Středočeská záchranka poskytuje služby na světové úrovni, ale vždy nám chyběla možnost jednoduché komunikace s našimi pacienty. Zavedení jednoduchého sběru informací prostřednictvím Feedbando nám pomůže najít případné nedostatky v naší práci a věřím, že tato zpětná vazba může motivovat zaměstnance k ještě lepším výkonům," dodal ředitel středočeské záchranky Martin Houdek.