Kromě samotného kruháku cestáři opravují i silnici. Také proto je Riegrova ulice s krajskou silnicí II/125 od okružní křižovatky u čerpadla Benzina po kruháček u městského úřadu veškeré dopravě zcela uzavřena.

Stavební ruch v benešovské nemocnici 25. září 2023. Ten den propojila druhá část ocelové lávky pavilony chirurgie a interny.
Benešovská nemocnice má novou lávku, éra převážení pacientů přes park končí

Vlasákovou a Okružní, tedy po silnici II/112 od Čechtic a Pelhřimova směrem na Trhový Štěpánov a Benešov, je doprava pouze omezena a kyvadlově ji řídí přenosné semafory. Ve Vlašimi však vznikají dlouhé kolony - a to nejen v dopravních špičkách.

Nehoda motorkáře - Ilustrační foto
Motorkář u Chářovic sjel ze silnice a narazil do oplocení. Nepřežil

Průjezd aut přes odfrézovaný úsek silnice ve Vlasákově ulici také komplikuje několik hlubších příčných příkopů přes celou šířku silnice. Například autobusy proto projíždějí velmi pomalu a opatrně. Až tak, že kolona jedoucích vozů je ještě v opravovaném úseku a řidičům z druhé strany už svítí na semaforu zelená. Vyjet však do vymezeného koridoru nemohou kvůli protijedoucím autům.

Benešov v současnosti staví skatepark a na atletickém stadionu také věž pro lezce a hasiče.
Ostře sledované stavby Benešovska: Skatepark, lezecká stěna i rozhledna

Dopravní „špunt“ je možné objet ve směru od Čechtic na Benešov po Lidické ulici a Palackého náměstí, avšak i tam při výjezdu zpět na silnici II/112 na Benešov by řidiči měli počítat se zdržením. Lidickou ulicí a dále Nádražní se lze dostat na silnici 125 na Louňovice pod Blaníkem a Tábor.

Yvetta Simonová a Josef Zíma vystoupili v benešovském kulturním domě.
Podívejte se: Yvetta Simonová a Josef Zíma vyprodali benešovské Městské divadlo

Podle mluvčí KSÚS Středočeského kraje Petry Kučerové je ve výhledu také oprava okružní křižovatky v horní části Riegrovy ulice, poblíž městského úřadu. „Uvidíme, jestli nám to počasí dovolí, protože by se to dělalo už v samém konci stavební sezony," sdělila.