Změna spočívá v prodloužení doby ukončení přechodné úpravy provozu po levé polovině vozovky ve směru na Týnec, a to z původně plánovaného pondělí 30. listopadu na pátek 4. prosince.

Skupinová terapie začne až v lednu
Skupinová terapie pro pacienty s afázií, což je narušení již vyvinuté schopnosti porozumění a produkce řeči, která vzniká nejčastěji při cévní mozkové příhodě nebo úrazu hlavy, organizovaná Nemocnicí Rudolfa a Stefanie Benešov začne v pondělí 4. ledna příštího roku. Terapie se zaměřuje především na podporu komunikace, výbavnost slov, čtení, psaní či rozvoj funkční komunikace a trénink paměti. Koná se každé pondělí od 14 do 15 hodin v ambulance klinické logopedie.

Osvětu k důležitosti ochrany planety posouvají na duben
Kampaň směřující k osvětě, jejímž cílem je poukázat na důležitost ochrany naší planety a životního prostředí, která byla připravena na letošní duben, organizátoři z města Benešova přesouvají na duben následujícího roku. Environmentální osvětou chtějí propojit aktivity příspěvkových a jiných organizací či spolků ve městě a celostátní aktivity Ukliďme Česko! a Den země. Součástí kampaně bude i vzdělávací seminář k udržitelnému rozvoji určený veřejnosti.