V tréninkovém areálu ŽPSV jednoho z nich, Petra Piláta, kterému jeho známí neřeknou jinak než Pilník, se totiž uskuteční už šesté Pilníkovo pozdní odpoledne. A při něm budou vzduchem létat odvážní muži i chlapci na motokrosových speciálech.

Přehlídku toho nejlepšího, co český freestyl nabízí, připravili pro příznivce této adrenalinové zábavy nejen rodina mladého freestylisty, ale také parta jejich kamarádů. A jaký bude program?

„Samozřejmě v první řadě uvidíte FMX. Moje pozvání přijala česká špička, na rampách a ve vzduchu budete moci sledovat Ondřeje Čerta Zárubu, Zdeňka Fuska, Radka Bílka a nesmím zapomenout ani na jedenáctiletého Matěje Česáka,“ pozval na už tradiční prázdninovou akci Petr Pilát.

Už loni se v rámci doprovodného programu představili čerčanskému publiku létající kluci, kteří si trefně říkají Flyingboys, těšit se na ně budete moci i tentokrát.

Na Pilníkově pozdním odpoledni, které začne ve 14 hodin, se představí také místní kluci na kolech BMX. Ti už trénují nové triky.

„Doslova horkou novinkou bude tentokrát Petr Macháček a jeho Freestyle show na koloběžce,“ uvedl Pilník.

Vyznavačům akční zábavy se bude určitě líbit také exhibiční ukázka thajského boxu v podání trenéra Petra Macháčka a teamu Hanuman Gym Praha.

Program je nachystán i pro děti, které budou mít své soutěže o ceny a čeká je také nějaké to překvapení. Na Pilníkovu show je vstup také už tradičně zcela zdarma.