Na redakční mail pak napsala čtenářka Milada Dvořáková.
"Někteří tito takzvaní "řidiči", si evidentně spletli rychlostní zkoušku v uzavřeném prostoru v Lešanech s rychlostní zkouškou na silnici 107 mezi Týncem nad Sázavou a Čakovicemi. Přesně tato auta jsme potkali v sobotu při cestě z Týnce nad Sázavou do Babic. Naprosto očividně na této silnici mezi sebou závodili. Někteří jeli "jen" velmi nebezpečně a přejížděli v zatáčkách do protisměru a rozhodně nejeli rychlostí vhodnou pro tuto komunikaci, kde je to samá zatáčka.

Nejhorší byl závodník v bílém automobilu Škoda, pravděpodobně 120, který nás při předjíždění v zatáčce, kam rozhodně nemohl vidět, málem nás smetl ze silnice, jeli jsme v tu dobu s našimi dětmi, které seděly vzadu v autě. My jsme museli prudce zastavit, protijedoucí předjížděné vozidlo také, jen "řidič závodník" pokračoval nepřiměřenou rychlostí stále dál a evidentně mu vůbec nedošlo, jaké neštěstí mohl způsobit, hlavně, že si "zazávodí"," uvedla čtenářka a přidala i registrační značku vozu s tím, že neprodleně kontaktovala Policii ČR, protože počínání řidičů v očíslovaných autech vnímala jako hazardování s lidskými životy, kteří zrovna na této komunikaci jeli.
"Takoví "rádobyřidiči" na normální komunikace vůbec nepatří! Doufám, že si je Policie ČR najde a odebere jim navždy řidičské průkazy," dodala rozhořčeně žena.

Takovému názoru není třeba nevěřit. Také redakční auto s autorem článku za volantem jedno veteránské závodní vozidlo předjíždělo a to v úseku u krhanického hřbitova, kde platí padesátka, přesto, že právě touto rychlostí auto Benešovského deníku v uvedeném úseku jelo.