Před polednem se na silnici III/1123 v obci Postupice srazila dvě nákladní auta. Silnice je uzavřená, ke zranění nedošlo.

V 11.30 na silnici I/125 u obce Tehov havaroval dodávka, která se převrátila na bok.  Nehoda se obešla bez zranění osob.

Po půl deváté se na výpadovce II/106 z Benešova do Týnce nad Sázavou u křižovatky na Vidlákovu Lhotu srazila dvě osobní auta. Nehoda je bez zranění.

V 8.30 se v Pražské ulici v obci Psáry srazil autobus s osobním autem. Nehoda se obešla bez zranění.   

Před 8. hodinou na dálnici D1 ve směru na Brno jsou na 60. km sněhové jazyky a nehoda nákladního vozidla s osobním. Karambol je bez zranění.  

Vlaková doprava na tratích Benešovska jezdí, až na drobné výjimky, bez problémů včas. Drobná zdržení často způsobují nedovřené dveře souprav vlivem navátého a našlapaného sněhu v mezidveřním prostoru i teplot pod bodem mrazu.

Po 7. hodině na silnici III/1097 u obce Petroupim kvůli ledovce kamion nemůže vyjet a blokuje autobusovou linku. Osobní auta s opatrností projedou.

Před 7. hodinou se na silnici I/3 od Tábora na Benešov v katastru Mezna vytvořila kolona.

V 6.30 na silnici II/125 u obce Tehov havarovalo nákladní auto, které skončilo na boku. Částečně blokuje jízdní pruh.

V 6 hodin na silnici II/112 u obce Struhařov neznámé auto auto narazilo na železničním přejezdu P- 6029 do světelné signalizace, místo je s opatrností průjezdné.

Před 6. hodinou zablokovala ledovka zcela stoupání silnice I/18 mezi Olbramovicemi-Veselkou a Křešicemi. Kopec je neprůjezdný.

České pošta informovala, že u Miličína měl nehodu řidič auta, které přiváží Deník na jih Čech.

Po 5. hodině uvízlé kamiony na hlavní tahu I/3 zcela zablokovaly u Votic jízdní pruhy ve stoupání k Miličínu. Pro osobní auta je místo průjezdné. Na odklízení sněhu a uvolnění vozidel silničáři pracovali do 9. hodiny.