V dalších dnech je výluka do Českého Šternberku.

Spoje Os 9205 a Os 9250 pouze v úseku Zruč nad Sázavou nádraží a Zruč nad Sázavou zastávka. Rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol, není u náhradních autobusů garantovaná, rovněž i u dvou souprav vypravovaných z Čerčan.

Cestující v Kácově nastoupí do náhradních autobusů před nádražní budovou a u kácovské zastávky na silnici u tratě. Pro vlakovou zastávku Střechov nad Sázavou je určená jako náhradní autobusová zastávka „Kácov, Zliv“, pro Čížov zastávka „Chabeřice, Holšice“, pro Chabeřice na zastávce v obci. Ve Zruči nad Sázavou si cestující na spoj počkají nad zastávkou ČD na křižovatce ulic Okružní a Tomáše Bati a nebo vedle nádražní budovy u skladiště.

Ve čtvrtek 21. a v pátek 22. dubnase ze stejných důvodů traťoví dělníci přesunou mezi Kácov a Český Šternberk, kde využijí přerušení provozu k opravě kolejí na trati i v dopravnách. I při této výluce bude omezená možnost přepravy spoluzavazadel.

Zastávky náhradní dopravy: Č. Šternberk – vedle nádražní budovy, Č. Šternberk zastávka – u přejezdu, Soběšín – v obci na zastávce BUS, Vranice – autobus nezajíždí, Kácov – před nádražní budovou.