Sobotní večer uvedla dvojice akrobatek na tyči, která tak vytvořila protipól k následujícím zápasům s chrániči i přilbami a bez nich.

Diváci halasně povzbuzováním uvedli do varu všechny borce a potleskem ocenili každý dobrý kop, úder kolenem či loktem a sražení soupeře do provazů nebo na pódium.

Odborné posouzení výkonu měli na starosti kvalifikovaní rozhodčí  a ringový sudí, který odtrhával vyhecované soupeře od sebe při každém nepovoleném zákroku. Zároveň jim kontroloval povinnou výstroj.

Z bijců stříkal po každém kole pot a celým sálem znělo jejich přerývané oddychování, zejména když inkasovali řadu přímých úderů. Několika borcům vylétl chránič zubů, došlo i na odpočítávání  a dva prohráli po těžkém knockoutu. 

Zákulisím turnaje se nesla zpráva, že mezi dvěma nejočekávanějšími boxery, světovým  šampiónem Leo Bönnigerem   z bavorského Regensburgu a pražským držitelem interkontinentálního titulu Martinem Gaňo, kteří nastoupili v nejdrsnější kategorii, už došlo na sociální sítí k výhrůžkám. A při pátečním vážení málem ke rvačce.

Vítězem závěrečného duelu  se stal český boxer, byť se při boji na zemi několikrát ocitli oba.