V interiéru vagónu vyrobeného v roce 1924 v Rumunsku podle pruského vzoru instaluje občanské sdružení Posázavský Pacifik ve spolupráci s benešovským Muzeem umění a designu i radnicí expozici dokumentů, fotografií  i relikvií, jako je například nábojnice či rumunská mince nalezené při opravě prorezavělé bočnice vozové skříně, která byla z normálního rychlíkového vozu přestavěná na salonní vůz v roce 1926. 

„Opravený vůz s novým nátěrem představíme veřejnosti v sobotu 31. května na benešovském nádraží při zahájení připomínkových akcí k výročí začátku 1. světové války   a potom při dalších významných akcí, včetně nostalgických jízd po  okolí, například na podzim při 120. výročí zahájení provozu na Sedlčance," uvedl Lumír Běhal ze sdružení Posázavský Pacifik s tím, že  rekonstruovaný salonní vůz bude také přibližně jednou měsíčně k vidění u 1. nástupiště benešovského nádraží.

Na výběru dokumentů pro dobovou expozici spolupracuje také Spolek přátel Konopiště a jeho člen Lukáš Pavlík, jehož knihu „Ve službách Konopišťského pána" Benešovský deník zveřejňuje na pokračování v novinách.