„Mám hodně práce a manželka je nemocná, takže olympiádu vypouštíme," potvrdil Drahoslav Dvořák. „Ale na květnové mistrovství světa v běloruském  Minsku určitě vyrazíme. Už se moc těším," přiznal fanoušek hokeje.

Manželský pár Dvořákových v národních dresech i se státní vlajkou a jejich přátelé z Oder jezdí na hokejová mistrovství, až na výjimky,  pravidelně od švýcarského mistrovství v roce 1998.

„Od té doby jsme vynechali jen turnaj v roce 2000 v Petrohradě. Dodnes toho lituji. Tam jsme získali zlato,"poznamenal před časem Drahoslav Dvořák, který  přislíbil podrobnější rozhovor po návratu z Pobaltí.

Tam  na něj kdysi udělalo dojem zajištění mistrovství v Lotyšsku. „Drobným škraloupkem na organizaci byl zákaz  vnášení fotoaparátu do hlediště. To platilo pro první zápas. Pak  zjistili, že přestřelili a focení povolili. Jinak tam bylo čisto a všechny služby fungovaly, " zavzpomínal fanoušek z Olbramovic.

Při MS v Moskvě je nechtěli pustit s vlajkou do haly, s tím, že  mají na ní něco napsané (Dvořáci Olbramovice). „Řekli: Eto nět váša zastava. Zastava na žerdi," reprodukoval Drahoslav Dvořák.