Úterý se obešlo bez nehod
Benešovsko - Klidný den zažily silnice na Benešovsku. Úterní dopoledne i odpoledne bylo zcela bez těch nehod, kde by musely zasahovat záchranné složky.

Pes se stal dobrodruhem
Podblanicko - Ztracených psů je po novém roce mnoho. Ne vždy ale za to mohou majitelé. To potvrzuje příběh psa z Podblanicka, který se pravidelně, bez vědomí páníčka, vydává na špacír. Naposledy se tak dostal až do Tábora.Policisté řešili 33 případů
Voticko - Policisté na Voticku si během prosince neodpočinuli. Práce nad hlavu neměli překvapivě během svátků, ale v čase předtím. Celkově museli řešit celkem čtrnáct trestných činů a devatenáct přestupků. Mezi trestnými činy se objevilo výtržnictví, úvěrový podvod, křivá výpověď nebo krádež dřeva. U přestupků tomu byla zase jízda pod vlivem alkoholu, drobné krádeže a občanské soužití. Například v Jankově se policisté zabývali zanedbáním povinné výživy. Ve Zvěstově se v prosinci odehrály dokonce čtyři trestné činy. Jednalo se o vloupání, podvod při prodeji pozemků, maření úředního rozhodnutí a krádež.

Policisté varují před zloději
Benešovsko - Varování před vloupáním do sklepů vydali středočeští policisté. Zloději se na sklepy zaměřují celoročně, proto je důležité být na pozoru.

Pomáhali ženám ze zamčeného bytu
Benešov - Benešovští hasiči vyjížděli k domu v ulici Pražského povstání, kde byly v bytě zamčené dvě ženy. Událost se stala v pondělí 8. ledna kolem 21. hodiny. Jelikož byl zámek od domu bezpečnostní, hasiči se chvíli zapotili. Pospíchat museli. Jedné z žen se totiž začalo dělat nevolno, proto byla rychlá pomoc více než potřeba.