Ve 14 hodin začne oslava na jejich domácí palubovce v hale ZŠ Jiráskova utkáním týmů starších a mladších žáků. V 15 hodin čeká zápas ženy, s nimiž se popasují soupeřky z druholigového Ivanti Tigers B s řadou bývalých extraligových hráček. Ve čtvrt na pět pak nastoupí první benešovské mužstvo, které postoupilo do třetí nejvyšší soutěže, Národní ligy, ke klání s Forzou Tatran. To je veteránský několikanásobný mistr ČR s řadou bývalých reprezentantů.

Schválili dodavatele stavby parkovacího domu

Sedm městských radních, kteří se sešli při své zatím poslední neveřejné schůzi ve čtvrtek 5. září, zvedlo ruku pro návrh vedení radnice na výběr dodavatele prací pro akci s názvem Parkovací dům Benešov. Zájem o zakázku v Nádražní ulici v částce převyšující bez DPH 132 milionů korun, projevily společně firmy Edikt z Českých Budějovic a Pohl z Roztok u Prahy.

Ve Vlašimi startují 'Kraso s Renčou'

 Další, v pořadí už sedmnáctou sezonu si v „hlavním městě“ Podblanicka, Vlašimi, užijí děti bruslařské radovánky na zimním stadionu. Zapsaná společnost Sportovní klub „Kraso s Renčou“ tam pro ně na stadionu na Lukách startuje další krasobruslařský rok. První krasobruslení si děti vychutnají už v sobotu 14. září, kdy lekce začne čtvrt hodiny před polednem. Další tréninky budou mít nástupci Ondreje Nepely, Karola Divína, Petra Barny, Hany Maškové, Áji Vrzáňové nebo Evy Romanové vždy o víkendech.