Teď stavební úřad nařídil projednání žádosti a ústní jednání o stavbě spojené s ohledáním místa. To se uskuteční v pátek 19. října od 9.30. Projednávání odstartuje před budovou Obecního úřadu Čtyřkoly, který má číslo popisné 70.

Zapovu ulici uzavřou práce na vozovce

Benešov - Návrh dočasného zákazu zastavení připravuje do Zapovy ulice kvůli rekonstrukci chodníků a vozovky město Benešov a jeho Odbor výstavby a územního plánování. Rekonstrukce se bude týkat úseku mezi křižovatkami Zapovy ulice s ulicemi Vlašimskou a Bezručovou. Práce začnou v pondělí 15. října a jejich první etapa skončí v neděli 4. listopadu. Hned následující den, tedy v pondělí 5. listopadu pak začne etapa druhá. Její ukončení plánuje město na neděli 25. listopadu.

Pěší projdou Chrášťany bezpečněji, po chodníku

Chrášťany - Žádost o vydání stavebního povolení na stavbu chodníku podél silnice III/10614 procházející obcí od Václavic na Soběšovice, podala obec Chrášťany. Silniční správní úřad kvůli tomu zahájil stavební řízení a na projednávání žádosti při nařídil jednání na místě. Koná se 18. října v 9 hodin.