V jeho bezpečnostní radě jsou proto starosta města Jaroslav Hlavnička (předseda bezpečnostní rady i krizového štábu), místopředsedou je místostarosta Roman Tichovský a členy tajemnice MěÚ Ivana Kárová, Ilona Přenosilová (tajemnice BR a KŠ), Jiří Černovský (HZS Benešov), Pavel Kabíček (PČR Benešov), Radek Stulík (velitel MěP Benešov) a Jindra Taterová (KHS Benešov).

Při stavbě plynovodu a přípojek nerozkopou silnici

Čtyřkoly – I když v pondělí 3. prosince začne ve Čtyřkolech výstavby plynovodu a jeho přípojek a souběžně i budování vodovodního řadu a také jeho připojování ke čtyřem parcelám, dopravy se tato důležitá stavba, dotkne jen okrajově. A to doslova. Výkopové práce se totiž budou až do středy 12. prosince odehrávat v zeleném pásu vedle silnice třetí třídy číslo 1096. Potrubí dělníci uloží pod svah za příkop vedle silnice, která motoristy přivádí od státní silnice I/3 k železničnímu přejezdu a centru obce. Pracovní místo dlouhé maximálně 50 metrů bude během uvedené doby zhotovitel posouvat a označí ho přenosnými značkami.

Rozsvěcení vánočního stromu doprovodí trubači

Benešov – Program v podání trubačů z benešovské ZUŠ Josefa Suka a také pěvecký sbor a týnecká kapela Czech It doprovodí slavnostní rozsvěcení vánočního stromu. Uskuteční se během první adventní neděle od 16 hodin na benešovském Masarykově náměstí.