Jubilejních devadesátých Kladrubských her se od 21. do 25 května se zúčastní současní i minulí pacienti Rehabilitačního ústavu Kladruby. Soutěže v celé řadě sportovních disciplin jsou rozděleny do skupin a přizpůsobeny možnostem účastníků her s ohledem na rozsah jejich hadicapu.
V úvodní den olympiády se v soutěžích otevřených pro všechny kategorie utkají sportovci ve stolním tenisu, počítačových hrách a šipkách. Odpoledne účastníkům her i organizátorům soutěží zpříjemní písničky skupiny Těžkej Pokondr. V plavání a orientačnín závodě změří handicapovaní síly hned druhý den soutěží. Disciplíny jako handbike, florbal a triatlon jsou na pořadu o hned den později.
Dalších zhruba deset disciplín čeká na závodníky v závěrečný den Kladrubských her, během nichž vystoupí ještě skupiny Sistrum a Profil. Organizátoři z rehabilitačního ústavu počítají s vysokým počtem účastníků her a vzhledem k omezeným kapacitám bezbariérového ubytování doporučují zájemcům z řad pacientů zajistit si pobyt co možná nejdříve.