Klienti Rehabilitačního ústavu Kladruby soutěžili i v boccie, obdobě tradiční francouzské hry Pétanque, šipkách, stolních kuželkách nebo slalomu vozíčkářů či atletické štafetě. „Choďáci“ ale při ní utíkat nesměli. Na předávku museli dorazit jen prostřednictvím rychlé chůze. Čtyřčlenný štafetový tým doplnili samozřejmě také vozíčkáři. A protože v pátek dopoledne v Kladrubech pršelo, ukryli se soutěžící do chodeb ústavu.

A pak, jako finále celých her, přišlo na řadu týmové klání ve vodě. Spočívalo v netradičních disciplínách, jako byla chůze členů týmu bazénem hlubokým 130 centimetrů popředu a zpět pozadu. Družstva se při soutěži spojili tím, že „osedlali žížalu,“ představující provaz.

Plavecká štafeta na 8 x 25 metrů byla zase vyšperkovaná nafouknutými balonky připevněnými k soutěžícímu. Vodního klání se zúčastnil také herec Pavel Nový, který zdůraznil, že vyhrávat je sice hezké, ale mnohem důležitější je, se zúčastnit a podpořit společné úsilí týmu.

V tělocvičně ústavu pak přišlo na řadu vyhlášení výsledků a předávání cen nejúspěšnějším sportovcům. Večer všem zahrála vlašimská kapela Franťák a noc vyšperkovala i ohňová show.