„Jsme doma a musíme urvat tři body. Hráči už melou z posledního, takže rozhodne jejich srdce a vůle po vítězství. Doufám, že zápas zvládneme, pokud ne, tak bude problém. Abychom se stali mužstvem podzimu musíme udělat šest bodů, protože s Krčí máme lepší vzájemný zápas,“ spočítal si Hašek.
Žižkovské béčko, ale ze čtrnácti zápasů dostalo jen osm gólů. „Vyplývá to z jejich rozestavění 4 – 1 – 4 – 1. Navíc mají velmi zkušené mužstvo a disponují kvalitním gólmanem Kolářem,“ má lodivod Vlašimi soupeře dobře zmapovaného a čeká spíše taktickou bitvu: „Není předpoklad, že padne mnoho branek, i když jsme jich v sezoně nejvíce nastříleli. Bude to zápas o odpovědnosti, důrazu a kvalitě defenzivní činnosti. Terény už nejsou na jednoduchou kombinaci, musíme do zápasu dát víc, než v Budějovicích, kde jsme od 25. května poprvé v mistrovských utkáních vyšli naprázdno.“
Trenéra jen trápí zranění Dvořáka a Petrů, kteří začnou trénovat až příští týden. Naopak ho potěšilo, že Lizák potrestaný červenou kartou, dostal podmínku. „Doufám, že vydrží počasí a přijde hodně lidí, protože kvalita mužstev je daná a od fanoušků čekám ještě větší podporu,“ přeje si Zdeněk Hašek.