Tak přesně takhle se k poměrně hustému sněžení a hluboké sněhové pokrývce postavilo šestadevadesát účastníků sobotního běhu na Čerčanský chlum.

Přestože počasí opravdu vytrvalostním běžcům nepřálo, jejich počet na startu patnáctého ročníku závodu, jež je každoročně zahajovacím podnikem seriálu běhů do kopců v Praze a okolí byl i pro jeho pořadatele překvapivý.

Loni se na start postavilo pětadevadesát závodníků. Když jsme v sobotu viděli jaké je počasí, doufali jsme, že jich dorazí tentokrát alespoň polovina," přiznala Jarmila Ziedlerová, ředitelka závodu s tím, že oblíbeností běhu na Čerčanský chlum byl organizační tým příjemně překvapený.

„Všem statečným účastníkům běhu bych chtěla poděkovat za skvělé sportovní výkony," dodala Zeidlerová.

Všichni závodníci, kteří se v sobotu postavili na start běhu na Čerčanský chlum, doběhli zároveň i do cíle.


VÝSLEDKOVÁ LISTINA BĚHU NA ČERČANSKÝ CHLUM, DNE 23.2.2013

JUNIOŘI
1. Votoček Adam 1995 TJ Stodůlky 25:00
2. Semerád Martin 1999 SPK Liberec 25:36
3. Buchal Štěpán 1995 Praha 7 27:32
4. Buchal Lukáš 1995 Praha 7 29:45
5. Šimek Alexandr 2004 SK Rover 36:28
6. Chmátal David 2005 Rorace Team Pyšely 44:16

MUŽI 20-39 LET
1. Koutný Tomáš 1977 Praha 5 23:07
2. Rendl Josef 1976 TJ Packa Praha C 23:31
3. Hostička Jan 1979 Dejvice 23:33
4. Herda Jan 1983 Dobřichov 23:41
5. Dufek David 1980 Vibram Five Fingers 23:57
6. Turek Martin 1980 FBŠ Bohemians Praha 24:42
7. Ludrovský Martin 1977 Košice 24:54
8. Seruti Antonio 1977 Česyk Čerčany 24:57
9. Šťastný Tomáš 1979 Tonstav 25:02
10. Honsa Petr 1978 Kolonie Říčany 25:39
11. Veselý Michal 1980 Česyk 26:39
12. Jirák Lukáš 1981 Humpolec 26:51
13. Kellner Jan 1982 Kelly Tenis 26:56
14. Procházka Vít 1980 KČT Kralupy 26:59
15. Novák Radek 1978 Ledečko 27:19
16. Neuman Jiří 1974 KLM Praha 27:33
17. Martin Roman 1983 Vibram Five Fingers 28:04
18. Kuna Alois 1988 České Budějovice 28:55
19. Chmátal Martin 1976 Rorace Team Pyšely 29:07
20. Hájek Miroslav 1980 Česyk Čerčany 29:25
21. Procházka Jan 1986 Roztoky 29:31
22. Kulhavý Martin 1979 Chodov 29:40
23. Bednář Petr 1978 Praha 8 29:59
24. Verner Zdeněk 1977 Ledečko 31:19
25. Kot Jiří 1978 Humpolec 32:02
26. Albrecht Petr 1981 Česyk Čerčany 35:20
27. Strejček Jiří 1983 Praha 10 37:00
28. Chmátal Tomáš 1978 Rorace Team Pyšely 44:16
29. Světlík Petr 1974 Klokan z Horoušan 45:58

MUŽI 40-49 LET
1. Jirásek Marek 1973 TNS Aisa 24:26
2. Scheu Harald 1969 Praha 4 25:04
3. Matula Štěpán 1970 Extrém Kladno 25:45
4. Schovánek Petr 1965 Krčský Les 25:58
5. Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies 28:46
6. Matějovský Pavel 1965 AVC/SABZO 28:53
7. Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4 29:32
8. Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 30:02
9. Kafka Vladimír 1965 Ezop Karlštejn 30:41
10. Zvolenský Václav 1965 Prosečnice 34:39

MUŽI 50-59 LET
1. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 22:31 Celkový vítěz
2. Ondrůšek Libor 1960 Nadace na ochranu zvířat 25:34
3. Tarant Jiří 1958 Praha 10 26:04
4. Živný Michal 1963 Stromovka 27:04
5. Prchal Pavel 1959 Cyklosport Kern Praha 27:27
6. Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 27:53
7. Čižinský Jaromír 1955 SABZO 29:50
8. Kubr Václav 1962 AC Laura 30:31
9. Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy 30:35
10. Doležal Jaromír 1957 SABZO 32:21
11. Mašek Roman 1961 SNB Praha 34:33
12. Ge Evžen 1954 Maratonské vrány 34:37
13. Ledvina Tomáš 1963 Úterní hosté 34:52
14. Adámek Petr 1954 SABZO 35:10
15. Fulín Václav 1956 Benešov 35:17
16. Cinka Ivan 1957 Benešov 36:38
17. Dolejš Radomír 1958 AVC/SABZO 36:57

MUŽI 60-69 LET
1. Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha 27:22
2. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 29:04
3. Adam Petr 1950 ACOH Praha 29:48
4. Tausinger Igor 1949 Crotalus 30:03
5. Smetana Karel 1951 SDH Dlouhá Lhota 30:24
6. Cipl František 1951 BONBON Praha 30:47
7. Nový Břetislav 1947 SABZO 33:46
8. Březina Petr 1946 SABZO 41:01
9. Krejsa Václav 1952 BONBON Praha 43:22

MUŽI 70 A VÍCE LET
1. Svoboda Jan 1943 Příbram 29:51
2. Hlusička Josef 1938 Liga 100 Sokolov 35:30
3. Málek Zdeněk 1943 AVC Praha 35:57
4. Mikoláš Milan 1942 Beroun 37:18
5. Dlabač Ladislav 1943 AVC Praha 38:23
6. Kadeřábek Rudolf 1939 AVC Praha 42:58

JUNIORKY
1. Zajícová Kateřina 1995 Praha 36:00
2. Chmátalová Adéla 2004 Rorace Team Pyšely 41:03

ŽENY 20-34 LET
1. Rabiňáková Lenka 1980 RC Basset 27:55
2. Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav 28:52
3. Žabová Martina 1986 Kelly Tenis 30:01

ŽENY 35-44 LET
1. Borovičková Lenka 1973 VSK Chemie Praha 27:00
2. Doušová Vlasta 1978 Dolní Břežany 32:35
3. Chmátalová Romana 1978 Rorace Team Pyšely 41:02

ŽENY 45-54 LET
1. Mališová Karla 1960 USK Praha 29:02
2. Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 31:39
3. Crhová Iva 1966 BK Vísky 32:00
4. Pštrossová Marie 1959 SNB/AVC Praha 33:03
5. Dolejšová Jitka 1960 SABZO 43:50
6. Ledvinová Jana 1963 AVC Praha 47:21

ŽENY 55 A VÍCE LET
1. Svobodová Dana 1952 Příbram 33:59
2. Valentová Květa 1956 AVC Praha 34:21
3. Holasová Jarmila 1954 Tragéd Team Praha 35:51
4. Zeidlerová Jarmila 1951 SNB/AVC Praha 45:22
5. Požgayová Jana 1955 BONBON Praha 47:34

Zpracování výsledků: Marie Pštrossová