Bezmála 350 metrů čtverečních nebytových prostor už od loňského jara nezeje prázdnotou, ale opět slouží sportovcům. Tentokrát ne z řad široké veřejnosti, jak tomu bylo až do první poloviny roku 2011, ale těm, jež jsou organizováni v benešovských sportovních klubech.

„Prostory slouží coby tělocvičný sál hokejistům, a to jak dospělým tak mládeži, a fotbalové mládeži," uvedl Pavel Khek, ředitel Městských sportovních zařízení Benešov s tím, že součástí tělocvičny jsou i šatny a moderní sociální zařízení.
Vzhledem k tomu, že bývalá posilovna slouží pouze jako tělocvična, nebylo potřeba její prostory nikterak složitě a nákladně stavebně upravovat. K tomu by mělo dojít až ve chvíli, kdy město Benešov začne s realizací již připraveného projektu na lesopark. Jeho součástí budou nejen nejrůznější sportoviště či in-line dráha, ale právě i zmiňované, dlouho nevyužívané nebytové prostory.
„Kromě hokejistů a fotbalistů využívá tyto prostory například i sousední Integrovaná střední škola technická na hodiny tělocviku, a od února tady bude mít své pravidelné hodiny také Mateřské centrum Hvězdička," poznamenal Pavel Khek.
To stejně jako škola bude platit předem dohodnuté nájemné, za spotřebovanou energii a teplo.

Posledním červnovým dnem roku 2011 skončilo desetileté fungování posilovny Fitness club Pohoda na benešovském zimním stadionu. Nájemce Ivoš Seidenglanc nemohl tehdy přistoupit na výši nájmu, který město požadovalo. Z původních 58 korun za metr čtvereční navýšilo na 600 korun. Město tedy vyhlásilo výběrové řízení. Po jeho třech kolech se ale nikdo nepřihlásil. Až při částce 300 korun se přihlásila Lada Pavlíčková, provozovatelka Baby clubu Čochtánek. V březnu následujícího roku starosta města Jaroslav Hlavnička Benešovskému deníku řekl, že smlouva s novým nájemcem je připravena k podpisu, pouze zbývá stanovit náklady na služby, které propočítává odborná firma. Nakonec ale nájemní smlouvu budoucí nájemkyně nepodepsala. Výše záloh za elektřinu, vodu a další služby, se jí zdála příliš vysoká. Téměř 350 metrů čtverečních nebytových prostor zelo tedy nadále prázdnotou. Až na jaře roku 213 je začali využívat hokejisté a fotbalisté coby tělocvičnu.