V pondělí večer před 20. hodinou se ke světelné křižovatce v Čechově ulici blížil Renault Kangoo. V pravotočivé zatáčce však sedmapadesátiletý řidič přejel do protisměru a levou přední částí auta narazil do protijedoucí Alfy Romeo.
Místo toho, aby zastavil, odbočil na křižovatce do ulice Nová Pražská. Naštvaný řidič poškozeného vozidla se otočil do protisměru a začal ujíždějící vozidlo pronásledovat.
Na okružní křižovatce ulic Pražská a Vnoučkova ho předjel a chtěl ho zastavit. Řidič renaultu však levým předním obrysem auta narazil do pravého boku Alfy Romeo. Teprve poté zastavil.
Z místa nehody se však chtěl vypařit pěšky. Poškozený řidič ho zadržel a přivolal policisty. Ti oba řidiče vyzvali k pro〜vedení dechových zkoušek.
„U řidiče Alfy Romeo byla negativní. Řidič druhého vozidla ale dechovou zkoušku a lékařské vyšetření odmítl. Navíc policistům na požádání nepředložil žádné doklady potřebné k řízení vozidla. Hmotná škoda na vozidlech byla vyčíslena na osmdesát pět tisíc korun,“ popsala finále ne zcela běžné dopravní nehody policejní mluvčí Zuzana Stránská.

V přiloženém videu a fotogalerii můžete vidět, jak řidiči nedodržují pravidla silničního provozu na kruhovém objezdu