Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách, kata, kata tým, rychlost a kumite, a padesát soutěžících ze sedmi oddílů v rámci celé České republiky bylo rozděleno do několika kategorií podle technických stupňů, věku a pohlaví.

„Ačkoliv toto byla naše druhá soutěž, vybojovali jsme rovnou šest medailí. Kristýnka stříbro v kumite a bronz v kata, Honza Trpík stříbro v kumite a stříbro v kategorii rychlost. Honza Brunner pak stříbro v kumite a Lukáš bronz v rychlosti," pochlubil se nemalým úspěchem vedoucí benešovského klubu Sanchin Dojo Jindřich Bulan s tím, že benešovské sportovce přijeli podporovat i jejich rodiče.

„Jsme na děti pyšní, předvedly famózní výkony a odhodlání. Jejich nasazení a vůle nevzdávat se, předvedla Sanchin Dojo jako silného soupeře i pro ostřílené soutěžící. Velké poděkování samozřejmě patří i rodičům, neboť bez jejich přístupu a podpoře by vše bylo daleko složitější," nešetřil chválou Jindřich Bulan.

Nejen z tohoto důvodu připravilo benešovské Sanchin Dojo na 20. až 22. listopadu akci pod názvem Víkendové cvičení v přírodě i s rodiči. Každý si bude moci vybrat, jestli bude chtít cvičit, a nebo jen relaxovat.