Smrt řidiče, těžké zranění šestnáctiletého spolujezdce a psychický šok jejich blízké příbuzné si vyžádaldnešní rannístřetŠkody Felicie a nákladní soupravy těsně před obcí.
Podle prvotního šetření se osobní auto jedoucí od Netvořic směrem k Benešovu dostalo v mírné pravotočivé zatáčce v klesání do protisměru, kde se po nárazu do nákladního automobilu Liaz odrazilo na louku. Protijedoucí souprava skončila částečně v pravém příkopu.
Zdravotničtí záchranáři z Benešova se po vyproštění zaklíněného řidiče profesionálními hasiči snažili nedýchajícího muže, který byl po vážném poranění hlavy v bezvědomí a bez srdeční činnosti, více než půl hodiny do 8.24 resuscitovat. Marně.
Druhý zdravotnický tým pečoval o mladíka, který utrpěl na sedadle spolujezdce velmi vážné zranění, s nímž ho vrtulník v 8.35 transportoval do nemocnice v Praze – Krči.
„Důvod vyjetí felicie do protisměru se zatím nepodařilo jednoznačně určit. Výslech ženy, kterou sanitka odvezla do nemocnice, a řidiče nákladního vozidla se z důvodu šoku uskuteční v dalších dnech,“ uvedla benešovská policejní mluvčí Zuzana Stránská.