Pohřešovaný muž byl naposledy viděný kolem 12. hodiny v místě trvalého bydliště v úterý 26. dubna, kdy měl údajně odjet autobusem z Hradištka do Prahy s cílem vyzvednutí větší finanční částky.

Od této doby se nikomu z blízkých neozval, ani nepodal jakoukoliv zprávu a v současné době je nekontaktní.

K jeho popisu se podařilo zjistit, že je zdánlivého stáří 50 až 55 let, střední 197 cm vysoké postavy, má modré oči a krátké prošedivělé vlasy. Na levé paži má modré tetování s motivem srdce s mašlí a doplněné textem "Love".

V době svého odchodu byl oblečený do světle modrých džínových kalhot zn. Lewis Strauss, zelené zimní bundy typu "bombr" s vnitřní oranžovou podšívkou, mikiny s velkým nápisem Adidas umístěným na prsou béžové barvy v kombinaci s modrou a bílého trička s krátkými rukávy s nápisem Adidas.

Na nohou měl červené sportovní boty zn. Adidas. V ruce držel černou tašku se zapínáním na zip, délky kolem 45 cm, trošku obdélníkového tvaru se zakulacenými horními rohy.

U sebe měl mít mobilní telefon zn. Samsung, bílé barvy, staršího typu, osobní doklady, světlehnědou koženou pánskou peněženku a přibližně 120 korun v drobných mincích.

„I přes veškerá provedená opatření a šetření se kriminalistům do současné doby nepodařilo zjistit žádné nové informace, zejména k místu jeho případného výskytu," uvedl Zdeněk Chalupa z policejního územního odburu Praha venkov - jih. 

Z uvedených důvodů se kriminalisté obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc. „Veškeré poznatky k pohřešovanému přijme od občanů jakákoliv policejní služebna, případně je mohou telefonicky sdělit policistům prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky," požádal policejní mluvčí.