Řidička vysvětlila, že z hlavní silnice mezi Domašínem a Chotýšany   na cyklostezku sjela, protože  se chtěla otočit a vrátit do Domašína.

Přitom ale  najela pravým předním kolem auta na betonový mostek propusti na dešťovou vodu,  z něhož sjela  mimo a vozidlo zůstalo zaklíněné.  Řidička  se pokoušela s vozidlem opětovně vyjet  na asfalt cyklostezky.

Přitom prudce přidávala plyn a náhle vzplanula tráva pod motorovým prostorem Peugeotu. Toho si všiml kolemjedoucí řidič, který požár ohlásil. Naštěstí hořela je tráva, auto nikoliv.

„U řidičky bylo na místě hlídkou obvodního oddělení Vlašim provedené odborné měření na alkohol s pozitivním výsledkem s hodnotami 1,35,  1,49 a 1,29 promile alkoholu v dechu," konstatovala benešovská policejní mluvčí Diana Škvorová.

Mladá žena byla následně převezená do benešovské nemocnice  k lékařskému vyšetření  a odběru biologického materiálu. Zároveň jí byl zadržený řidičský průkaz. Policisté také zjistili, že řidička při manévrování  narazila do do dopravní značky Stop. Způsobená škoda je asi  17 tisíc korun.

Další nehoda, v níž figuroval alkohol, se stala  za Tloskovem směrem na Netvořice.  Řidička   Audi A – 6 byla nucená z důvodů vyvolaných provozem přibrzdit  a třiatřicetiletý muž za volantem Škody Superb do něj zezadu narazil.

Při nehodě za 150 tisíc korun  ke zranění osob nedošlo. Řidič škodovky ale nadýchal. Opakovaně kolem 1,50 promile alkoholu, takže ho policisté odvezli na vyšetření.