Během krátké doby uvedená zlodějská dvojice ukradla sedmnáct kusů volně vystaveného zboží v hodnotě bezmála osm tisíc korun.

Kosmetické přípravky různých značek ukládali do batohu, který nesl muž na zádech, a také do tašky, kterou měla dívka přes rameno.

Poté prodejnu opustili, aniž by za zboží zaplatili.

Případem se v zabývají policisté obvodního oddělení Benešov, kteří po pachatelích tohoto skutku intenzivně pátrají. Pomoci by jim mohly právě fotografie podezřelých osob pořízené ze záznamů kamerového systému umístěného v prostorách drogérie.

„Jedná se o muže ve věku kolem 20 let, střední štíhlé postavy s krátkými světle hnědými vlasy, na temeni promelírovanými na blond, který byl oblečený do modrých tříčtvrtečních kalhot a světlého trička sahajícího pod pas," upřesnila policistka.

Mladý zloděj nesl při krádežích přes rameno  tmavý batoh. Pohyboval se ve společnosti věkově shodné dívky, která nesla přes rameno černou tašku.

„Policie v této souvislosti přivítá jakékoliv informace, které by mohly vést k vypátrání těchto dvou podezřelých osob a tím i k objasnění celého případu," požádala policejní mluvčí Eva Stulíková veřejnost o spolupráci.

Případní svědci mohou kontaktovat policii na lince 158, anebo kterékoliv policejní služebně. Obrátit se ale mohou také přímo na policisty obvodního oddělení Benešov, kteří případ vyšetřují.

POPIS PACHATELŮ

Mladík ve věku kolem 20 let, střední štíhlá postava s krátkými světle hnědými vlasy na temeni promelírovanými na blond, oblečený  byl do modrých tříčtvrtečních kalhot a světlého trička sahajícího pod pas.

Dívka ve věku asi 20 let,  střední štíhlá postava, dlouhé hnědé vlasy sahající pod ramena. Oblečená do modrých tříčtvrtečních kalhot, červeného trička a šedého svetříku s bílými pruhy a krátkými, černě olemovanými rukávy.