Nové prostory, které se nachází v bývalé, sázavské ordinaci v ulici Školská 434, tak doplní stávající, které byly pro rozšiřující se aktivity spolku již nedostačující. Místnosti poskytlo Woskovkám město Sázava za symbolický nájem, ale plnou úhradu energií.

Hernička bude na novém místě přístupná tradičně každou středu dopoledne, nyní se jedná i o zpřístupnění herny pro děti v některý den odpoledne. Každý čtvrtek si mohou malí zájemci v nových prostorách užít také dílničky, v rámci kterých si mohou vyzkoušet keramický kurz či kreativní tvoření.

Připraveny budou i různé semináře v seminární místnosti. Nejbližší besedou je ta v sobotu 28. dubna od 14 do 17 hodin, která se bude zabývat nošením dětí v šátku. “Přineste své šátky, nosítka, pomůcky, nechte si poradit či naopak poraďte ostatním. Zájemcům se ti zkušenější pokusí vysvětlit podstatu ergonomického nošení, benefity kontaktu s miminkem, základní úvaz. Nebo se jen přijďte u čaje či kávy seznámit s dalšími místními maminkami,” zvou na akci maminky z Woskovek.

Spolek Woskovky také využívá sázavskou tělocvičnu v Poznaňské ulici, kde se několikrát týdně pořádají různé kroužky. Pro děti jsou připraveny každé pondělí od 10 hodin Zpívánky a od 16 hodin Tanečky. Každou středu si mohou nejmenší vyzkoušet také jógu pro děti a každý pátek je přichystáno cvičení pro miminka, a to od 10 hodin. Ani dospělí nepřijdou zkrátka. I pro ně jsou připravené kurzy jógy či kruhového tréninku, a to v pátek a pondělí.