Diváci mohli vidět literární klasiku v moderním překladu Martina Hilského a v podání šestice mladých herců na zcela přírodním jevišti, na kterém byl jako jediná rekvizita dodávkový automobil. Herci se pokusili i přes snížení počtu postav a s minimální výpravou bojovat pomocí alžbětínské divadelní tradice s předsudky přehnanými ambicemi i nespravedlností.

V režii Tomáše Staňka se na improvizovaném pódiu představili herci Sebastian Vopěnka, Matěj Zahajský Lukáš Cenker, Jan Šípal, Matouš Košař a Cyril Janeček. Každý z diváků, byť by bylo kompletní dílo pro něj velkou neznámou, určitě znal začátek slavného monologu prince Hamleta „Být, nebo nebýt, to je otázka".

Ochlazení v tropickém vedru nabídla v sobotu 15. července dětská pěnová diskotéka na velkém parkovišti pod zámkem Konopiště.
Diskotéka a tisíce litrů pěny. Tak si užívaly děti tropický den na Konopišti

Netradiční pojetí divadelního představení diváky rozhodně zaujalo a od MUD to byla šťastná volba. Ostatně stejně tak i předchozí představení od herecké skupiny OLDstars Všechny báječné věci, konané v MUD v říjnu minulého roku ve kterém exceloval herec Daniel Krejčík.