STŘEDOČESKÝ OTÍK 2010

Zpěvačka roku
- hlasujte
ZDE.

Zpěvák roku
- hlasujte
ZDE.

Kapela roku
- hlasujte
ZDE.


Hudba je neodmyslitelnou součástí našeho života. A kolem nás jsou desítky muzikantů, zpěváků. Benešovský deník prostřednictvím vás, čtenářů ze všech koutů Podblanicka, našel nejoblíbenější muzikanty okresu Benešov za rok 2010. Ti nejlepší v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka a Kapela se stali držiteli ocenění, které jsme nazvali Benešovský Otík.

Nejúspěšnější byli: Vlasta Horváth, Jiří Kobrle a Petr Čejka v kategorii Zpěvák. Mezi zpěvačkami kralovali Patricie Tvarůžková, Marie Čejková a Alena Vašáková. Soutěž kapel vyhrál LemRoucha před Vranovankou a The Linings.

Interpreti vyhráli na základě vašeho hlasování, na základě vaší přízně.

A protože každá anketa má mít pro porovnávání také pokračování, přichází krajský Středočeský Otík.

Do hlasování jsme zařadili vždy tři nejlepší interprety z každého okresu ve středních Čechách. O tom, kdo má nejvíce fanoušků, rozhodnete opět vy, čtenáři a návštěvníci webu www.benesovsky.denik.cz.

Hlasovat můžete až do 29. dubna. Po tu dobu bude bude v Benešovském deníku vycházet anketní kupon.

Vaším úkolem je kupon vystřihnout a zaškrtnout vždy pět oblíbených interpretů v každé kategorii. Pokud zaškrtnete jiný počet interpretů, váš hlas nebude platný. Na webu můžete hlasovat pro svého interpreta vždy každou hodinu.

Celkové pořadí v každé kategorii se určí součtem pořadí hlasování v Deníku a na webu. Pro příklad uvádíme: skupina XY získá nejvíce hlasů v Deníku a získává tak 1 bod. Na webu však fanoušci skupině dali tolik hlasů, že skončila na 5. místě a získala tak 5 bodů. Celkově má skupina XY 6 bodů. Pokud jiná skupina získá součet umístění nižší, bude v celkovém hodnocení před skupinou XY na lepším umístění. Při rovnosti bodů rozhoduje o pořadí počet odevzdaných kuponů. Každá váš hlas je důležitý.

A teď už, milí čtenáři, je to jen a jen na vás…

Už podruhé hledáme nejoblíbenější hudebníky ve středních Čechách. Anketa, kterou jsme nazvali Otík, je tady.

Buďte patrioty, hlasujte pro ty své - Vlastu Horvátha z Vranova, Jiřího Kobrle z Teplýšovic, Petra Čejku z Benešova, Patricii Tvarůžkovou z Týnce nad Sázavou, Marii Čejkovou z Benešova, Alenu Vašákovou z Vranovské Lhoty a kapely LemRoucha z Teplýšovic, Vranovanku z Vranova The Linings z Benešova.