Publikum se dočkalo průřezu jeho bohatou tvorbou. Její začátky sahají až do 70. letech 20. století kdy působil v kapele C&K Vocal. V roce 1981 vydal svůj první samostatný hudební singl Kráska v nesnázích a následně debutové album Tenhle vítr jsem měl rád, na kterém spolupracoval se skladatelem Otakarem Petřinou a textařem Ladislavem Kantorem.

Své druhé album pod názvem …A nestřílejte na milence natočil již se svou mateřskou kapelu 5P, ve které hrál i kytarista a skladatel Bohumil Zatloukal. Spolupráce těchto dvou muzikantů v kapele trvá dodnes a příležitostně spolu vystupují i jako duo. Své stopy zanechal Luboš Pospíšil i v kapelách Blue Effect a Biograf.

Vlašimský koncert se konal v rámci folk-rockového klubu, který pořádá Charita Vlašim. Jedná se o benefiční akce, ze kterých poputují výtěžky na finanční podporu výstavby výtahu v komunitním centru.

Další koncert v březnu

Další kulturní akcí v Zahradě bude koncert, na kterém vystoupí Jaromír Fumas Palme, kterého podpoří písničkář Člověk krve. Koncert je naplánován na středu 8. března.

Autor: Richard Karban