„Mě by nevadilo se sejít někde na náměstí u vánočního stromu a za pět minut klidně zpívat. Chodila jsem na základní škole i pak na střední do pěveckého sboru, tak bych koledy zvládla," ujistila šestadvacetiletá moderátorka.

Kromě každodenního ranního programového bloku s kolegou Romanem Andělem moderuje v rádiu Kiss Jižní Čechy každou středu „Diskrétní zónu" pro dospělé posluchače. „Tam po 22. hodině mluvíme o věcech, o kterých se normálně nemluví. Ale koledy mezi nimi rozhodně nejsou," zasmála se Barbora Tlučhořová. „Tématem bývá sex, nevěra i homosexualita," nastínila absolventka vysokoškolského oboru sociální a mediální komunikace.

Moderátorka narozená v Příbrami a žijící nyní v Českých Budějovicích má s vánočními songy praxi z předchozího zaměstnání.
Po absolvování střední pedagogické školy v Prachaticích učila tři roky v mateřské škole v Podlesí u Příbrami.

„Ale teď jsem s prací moderátorky maximálně spokojená a doufám, že dlouho budu," konstatovala Barbora Tlučhořová s dovětkem, že se jejich tým podílí na projektu, z něhož dárky od posluchačů putují do dětských domovů.

Do akce regionálních Deníků „Česko zpívá koledy" se na Benešovsku připojila města Benešov, Votice, městys Vrchotovy Janovice, obce Psáře a Sedmpány. V celé republice je míst, kde se zítra v 18 hodin budou zpívat koledy, přes 450 a osm jich je v cizině.