Předchozí korunku Miss hasička získala v roce 2013 Martina Papíková z Kutnohorska a vůbec první titul v roce 2011 Karolína Krotilová z Příbramska.

Na dívky z Benešovska zbývaly přes výraznou podporu z hlediště konopišťského amfiteátru tituly Vicemiss, Miss čtenářů Deníku nebo Miss sympatie.

Po vyhlášení Miss hasička 2015 na Konopišti vás obklopili s gratulacemi fanoušci i rodina a vám vytryskly slzy. Bylo to štěstím nebo úlevou, že dlouhý náročný den skončil?

Řekla bych, že spíše štěstím, než úlevou. Den na Konopišti jsem si užila od začátku až do konce. Když jsem zahlédla ten hlouček lidí, který mě přijel osobně podpořit, udělalo mi to ohromnou radost.

Troufám si říct, že jsme opravdu skvělá parta a vážím si jejich podpory. Po vyhlášení mě zahrnuli gratulacemi, objetími a já byla ráda, že tu radost mám s kým sdílet.

Z Benešova do Poříčan trvá cesta autem hodinu, vlakem dvě. Jak dlouho cestovala domů Miss hasička Středočeského kraje 2015?

Měla jsem zajištěný odvoz, takže cesta mi trvala domů tu hodinu. Ostatní měli koupené lístky, takže šli do Benešova na vlak. Cestou z Konopiště mi ještě udělali „zátaras", skandovali, tleskali, skákali, bylo to super.

Uskutečnila se v dalších dnech v hasičárně nebo v obci ještě nějaká další oslava? Nebo jste zapadla do každodenních pracovních a domácích povinností?

Slavilo se hned v sobotu. Po příjezdu jsme se sešli v Poříčanech v místní hospůdce U Hroudů, kde mi vyprávěli zážitky z cesty a následně jsme se přemístili na diskotéku do Dobrého Pole, kde se slavilo až do ranních hodin. Po víkendu na mě však už čekala práce a povinnosti.

Jedna z Vicemiss po vyhlášení v amfiteátru dostala řadu nabídek na seznámení pro jednu noc i celý život. Jak to bylo u vás?

Jedné takové nabídky jsem využila už nějakou dobu před Miss hasičkou Středočeského kraje. V současné době přítele mám.

Změnil titul Miss nějak váš život, nebo vše jede „ve stejných kolejích" a účast je jen vzpomínkou?

Z mého pohledu je vše při starém. Dělám to, co jsem dělala předtím. Účast v soutěži pro mě není jen vzpomínkou, ale skvělým zážitkem, na který budu ráda vzpomínat.

Od castingu až po finále jsme si to společně s holkami užívaly, Iva Zradičková s Ivetou Kuklovou za sebou nechaly obrovský kus práce a rozhodně se jim to vyplatilo. Smekám před jejich organizací a časem, který tomu obětovaly.

Co byste doporučila vaším následovnicím, než některou z nich budete v sobotu 27. května 2017 korunovat?

Nemám asi vyloženě co doporučit. Především ať si to užívají. V rámci příprav je možnost vyzkoušet spoustu nových a příjemných věcí, ať už se jedná o profesionální líčení, focení, zkoušení společenských šatů, tak společné nácviky choreografií.

Program příprav je opravdu bohatý a je hezké být součástí toho všeho dění. Když to budete brát jako zábavu a ne jako soutěž užijete si o to víc.

Co vlastně bude Miss hasička dělat v létě o dovolené?

S partou deseti až dvanácti lidí odjíždíme na týden na Slovensko do Nízkých Tater. Jsou v plánu i nějaké víkendové akce a rádi bychom v průběhu léta uspořádali hasičské závody, tak uvidíme, jak se to všechno povede.