To přeci není náhoda, ale kouzlo, které provázelo celé nedělní odpoledne i večerní adventní benefiční koncerty v čerčanském kině.

Návštěvníci, kterých letos do hospice zavítalo rekordní množství, se bavili skvělým programem, dle spotřeby jídla a svařeného vína hádáme, že jim u nás chutnalo, oblékli se do nového, pořídili krásné dárky, vyrobili si milé drobnosti, během předvánočního shonu se na chvíli zastavili, rozjímali, odnesli si Betlémské světlo. Ti, kteří se přišli podívat na večerní koncerty, byli svědky kolektivního okouzlení, jež způsobili zpěvačky z Mammas&Mammas, Jiří Stivín, Matěj Štěpánek a Martin Zbrožek.

„Srdečně děkujeme všem, kteří se na přípravě a průběhu akce podíleli,“ vzkázala organizačnímu týmu ředitelka Hospice Dobrého Pastýře Monika Horníková a dodala: „Letos to bylo náročnější než obvykle a bez pomoci dobrovolníků bychom její organizaci jen stěží zvládli. A děkujeme Vám všem, našim milým hostům, pomohli jste nám vytvořit neopakovatelnou atmosféru a svými nákupy a dary přispěli do našeho rozpočtu nádhernou částkou 97 515 korun.“

Jana Vernerová