Vážení příznivci hudebníků Benešovska. Přesto, že nominace pro naši anketu skončily už 12. února, stále se ozývají ti, kteří by rádi do soutěže zařadili své oblíbence. Právě proto je do ankety zařadíme i nyní, po uzávěrce přihlášek. Mají ale, ne naší vinou, kratší čas na dohnání lídrů. Jste to však právě vy, naši čtenáři a jejich příznivci, kteří jim mohou prokázat svou podporu. Jestliže jste až nyní objevili anketu Hudebník Benešovska, pošlete nám své návrhy. My je zařadíme k ostatním soutěžícím. Poslední přihlášené ale do soutěže přiřadíme v neděli 28. února. Anketa totiž skončí 15. března.

Hlasovat můžete na našem webu z každé adresy pro jednotlivé interprety každou hodinu.

V novinové mutaci Kutnohorského deníku najdete každý den hlasovací kupón. Pravidla hlasování:

1. V každé kategorii zaškrtněte tři oblíbené interprety. Pokud zaškrtnete jiný počet interpretů, bude anketní lístek považován za neplatný.

2. Vyplněný anketní kupon doručte do redakce Benešovského deníku osobně nebo poštou na adresu: Benešovský deník, Na Bezděkově 2056, 256 01 Benešov.

3. Přijímány jsou pouze originální kupony. Hlasování bude ukončeno 15. března.

4. Konečné pořadí bude určeno součtem hlasování na internetu a hlasování na kuponech z Benešovského deníku.

Hlasovat pro Skupinu roku A-M můžete ZDE.

Hlasovat pro Skupinu roku N-Ž můžete ZDE.

Hlasovat pro Zpěváka roku můžete ZDE.

Hlasovat pro Zpěvačku roku můžete ZDE.

Jsou vás desítky, možná stovky. Rozdáváte radost tisícům. Proto přicházíme s myšlenkou, jak vám poděkovat. Jak o vás dát ještě více vědět. Jak o vás více psát. O čem je řeč?

O muzikantech. O všech, kteří nám, zejména v pátečních a sobotních večerech, rozdávají radost. Hrají a zpívají na plesech, tanečních zábavách koncertech. Žijí mezi námi a my o nich víme mnohdy jen, že hudba je jejich velkým koníčkem. Proto Benešovský deník přichází s anketou, kde bude společně se svými čtenáři listu i webových stránek www.benesovsky.denik.cz hledat nejoblíbenější interprety.

Je nám jasné, že nejlepšího zvolit nelze. Kdo totiž, a hlavně jak, rozhodne o tom, že někdo je v této branži nejlepší? Ten, co má nejvyšší či snad nejhlubší hlas? Kdo dokáže hrát předlouhé party bez not? Kdo přiláká nejvíce lidí do sálu? Kdo má nejvíce přídavků? Je to na vás, milí čtenáři. Nehledáme nejlepšího, ale toho nejoblíbenějšího. A o něm, či lépe řečeno o nich, rozhodnete právě vy v hlasování.