Až do pravého poledne, pátku 30. prosince, můžete podporovat svými hlasy ty, kteří vám jsou nejsympatičtější.

S kolegy z celých středních Čech jsme dlouze diskutovali o tom, jakou formou soutěže zvolit. Někteří se přikláněli k hlasování pouze prostřednictvím kupónů. Žádné tištěné médium ale nemá tolik čtenářů, jako web. A právě proto jsme v Benešově zůstali u „dvoukomorového parlamentu.“

Hlasuje se jak pomocí kupónů, tak prostřednictvím internetu. Ani nejlepší počítačoví technici ale nedokáží zastavit ty, kteří chtějí něco bořit, na někom vydělat nebo někoho podvést.

Tak to bylo, je a bude. Ani Benešovský deník proto nedokáže zabránit těm, které těší švindlování.

Abychom eliminovali vliv nepoctivců na výsledek celé ankety, zůstáváme u osvědčeného hodnocení ze dvou zdrojů.

Čím více hlasů interpret získá a bude v pomyslné tabulce výš, tím si přinese nižší bodový základ do celkového hodnocení. A platí to v obou částech soutěže – v tištěné i virtuální. Pro srozuměnou: interpret na prvním místě v pořadí kupónů získá jeden bod, na druhém dva… To samé při hlasování na webu.

Jestliže získá interpret dvě první místa, má dva body a zvítězí. Pokud se součet bodů interpretů bude rovnat, zvítězí ten, kterému čtenáři do redakce přinesou více papírových kupónů.

A teď, přejeme všem hlasujícím pevné nervy, hodně zábavy a zpěvákům, zpěvačkám a kapelám ještě více příznivců a jejich hlasů.

Hlasovat pro kapelu A – N můžete ZDE.


Hlasovat pro kapelu O – Ž můžete ZDE.


Hlasovat pro zpěvačku můžete ZDE.