více >>

Od vnitřní prázdnoty k vnitřní síle

Akce již skončila

Srdečně vás zvu na bioenergetické cvičení

Od vnitřní prázdnoty k vnitřní síle

Seminář je určen především ale nejen pro ty, kteří zažívají pocit prázdnoty. Pro ty, kteří mají pocit, že jim v životě vždy něco chybělo a stále cosi chybí. Často pociťují kromě prázdnoty také ztrátu energie a slabost. Tento pocit vás mohl vést k tomu, že se touha stupňovala a nebo, že jste se toho nadobro vzdali. Přitom vaší silnou stránkou bývá ochota a schopnost reagovat na signály a podněty z okolí, zvláště na projevy druhých lidí s přesností seizmografu.
Cvičení vede k vašemu vnitřnímu posílení. Budeme se zkoušet propojovat s vlastní silou. Budete se postupně cítit a prožívat jako silnější, prohloubí se váš dech a váš krevní oběh se povzbudí.
Cvičení podobné józe je vhodné pro každého. Přispívá k rozpouštění napětí, odbourávání stresu, k povzbuzení životní energie. Jakmile začnete věnovat pozornost svému tělu a budete experimentovat s jednotlivými cviky, brzy zjistíte, že „nemáte“ tělo, ale že „jste“ ve skutečnosti svým tělem. Jedná se o osvobození člověka od jeho psychických a fyzických pout.
Jednoduchým cvičením budeme osvobozovat tělo od nahromaděného napětí a budeme pozorovat odraz této změny v naší mysli. Tělo i mysl jsou neoddělitelně propojený systém a při uvolňování jednoho se uvolňuje i druhé.
Cvičení respektuje fyzické možnosti každého účastníka, probíhá v pohodovém tempu.
Ze cvičení odchází účastníci uvolnění, zrelaxovaní. Někteří si uvědomí propojenost svého těla se svým prožíváním nebo i životními situacemi.
Seminář vychází z bioenergetického cvičení a biodynamické terapie.

Pro koho je cvičení vhodné a co si vzít s sebou?
• Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří chtějí začít cvičit, ale netroufají si zajít do fitka. Cvičení nabízí bezpečný prostor pro prozkoumání vlastních možností a lepší propojení se svým tělesným prožíváním.
• Kurzy jsou přínosné pro ty, kteří hledají osobní seberozvoj a uvědomují si, že tělo a psychika jsou neoddělitelné a že prací s tělem můžeme uvolnit i blokády v psychice.

Místo si prosím rezervujte zde https://goo.gl/forms/gpW4zIKqdgY58JNX2 . Rezervace je platná po uhrazení ceny semináře.
Cena: 300 Kč.
S sebou si vezměte: karimatku, lehkou deku, pohodlné oblečení.

5. 2.  (18:00–20:00)
Palackého Náměstí, Vlasim
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT