Chodidla a jejich vliv na páteř

Akce již skončila

Chodidla jsou neodmyslitelnou součástí našeho těla. Nejen, že nás nosí celý život, ale také nám pomáhají s chůzí, s během, se stabilitou a obecně s naším pohybem. A tak je třeba jim věnovat dostatečnou pozornost. Ze všech výše uvedených důvodů tak můžeme říci, že chodidla jsou základním kamenem celého těla. Práce s chodidly je důležitá i pro náš správný postoj a tudíž se jejich stav odráží i na stavu naší páteře.

A právě z tohoto důvodu jsem se rozhodla pro Vás uskutečnit seminář, kde se naučíte se svými chodidly pracovat. A to nejen z pohledu estetického (haluxy atd.), ale i z pohledu funkčního.
Na semináři se můžete těšit na 2 hodiny cvičení, které budou zaměřeny na práci s Vašimi chodidly a funkčnost celých dolních končetin. Naučíte se, jak vnímat svá chodidla a jak si pomoci od případných bolestí zad nebo hlavy. Celým seminářem Vás budu provázet hlubší teorií, která pro Vás bude velice užitečná z pohledu budoucího domácího využití. :-) Ale teď to nejdůležitější, celé dvě hodiny budete mít možnost se naučit, jak se svými chodidly pracovat a všechny cviky, které budete potřebovat. Vyzkoušíte si nové pomůcky, které jsou potřeba k provedení většiny cviků. K pomůckám dostanete také vysvětlení, a to proč a jak danou konkrétní pomůcku využívat.

Tento seminář je určen naprosto pro všechny. Ať už máte chuť se jen naučit něco nového, nebo máte konkrétní problémy a rádi byste je odstranili.
Na semináři budete mít také možnost si zakoupit akupresurní míček, který je základem práce s Vašimi chodidly.

Jako po každém našem společném semináři se pak odměníme dobrou kávou nebo jinou dobrůtkou v nedaleké kavárně Žirafa.

Moc se na Vás všechny těším,

Vaše Dita

Vstupné (2 hodiny praxe): 220,- Kč

Rezervace přes http://rezervace.studioeli.cz/schedule/StudioEli/rozvrh-a-rezervace

25. 11.  (13:00–15:00)
Husovo náměstí 45, 2. patro, Vlasim
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT