Název akce Uvedou thriller Neviditelný
KDY: 7. března 19:30 
KDE: Kino Benešov
ZA KOLIK: 130 korun

Držitelka ceny Emmy Elisabeth Moss hraje hlavní roli v příběhu o posedlosti, který se inspiroval klasickým monstrem filmového studia Universal. Jak si může člověk udržet zdání příčetnosti a přitom tvrdit, že vám jde o život kvůli něčemu, co nevidíte? Vstupné je 130 korun.

Název akce Dva elfčtí teenegeri přifrčí do benešovského kina
KDY: 6. března 17:30
KDE: Kino Benešov
ZA KOLIK: 140 korun

Frčíme je animovaný snímek, který diváky zavede do světa fantazie, ve kterém se představí dva elfští teenageři, kteří se vydají na pozoruhodnou výpravu, aby zjistili, zda ve světě zůstalo aspoň kousek toho magického. Jednotné vstupné je 140 korun.

Název akce Posedí u příležitosti oslavy dne MDŽ
KDY: 7. března 15:00 – 23:00
KDE: Hasičská zbrojnice Pecerady
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Osadní výbor Pecerady v rámci oslav 660 let trvání obce připravil sousedské posezení. V rámci programu vystoupí Jaroslava Stočesová a Vratislav Měchura známí z televizního programu Šlágr. Občerstvení zajištěno silami mysliveckého sdružení Háj - Pecerady. Vstupné je dobrovolné.

Název akce Pořádají exkurze na opuštěné dálniční mosty
KDY: 8. března 10:00 
KDE: Vodní dům Hulice
ZA KOLIK: 200 korun

Vodní dům Hulice připravil exkurzi s dálničním historikem Tomášem Jandou ke břehům vodní nádrže Švihov. Ta potrvá asi 2,5 hodiny, vede zhoršeným terénem a proto se nedoporučuje účast dětí mladších 10 let a osob se zhoršenou pohyblivostí. Cena je 200 korun.

Název akce Jarní bazárek nabídne dětské oblečení
KDY: 5. až 7. března 9:00 -17:00
KDE: Budova bývalého ZD Nova Bystřice
ZA KOLIK: zdarma

 Jarní bazárek nabídne ke koupi nebo prodeji použité dětské oblečení.