VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Svatby

19.7.2013

Lucie a Daniel si slíbili věrnost

Benešov - Věrnost a lásku si v pátek 19. července na zámku Konopiště slíbili Daniel Sedlák z Týnce nad Sázavou a Lucie Cimermanová z Neveklova. 

11.7.2013

Své ano si řekli snoubenci na zámku ve Zruči nad Sázavou

Zruč nad Sázavou - Nikoliv jako na zámku, ale skutečně na zámku, prožili v historickém objektu ve Zruči nad Sázavou ti, kteří tam ke společnému vstupu do života přišli blahopřát Jiřímu Petrů z Chabeřic a Petře Petrovičové z Mostu. A vzhledem k tomu, že ženich je současně také kapitánem fotbalistů FC Graffin Vlašim, užili si svatebčané i trochu neobvyklé fotografování. Kde? Třeba na tribuně či trávníku vlašimského fotbalového stadionu.

29.6.2013

Snoubenci přijeli v kočáře taženým párem koní

Benešov - Pátek 28. června zcela zásadně změnil život Kateřině Kamarytové z Úhonic a Martinu Mikulášovému z Benešova.

21.6.2013

Sparťan Josef Hušbauer se oženil na Jemništi

Jemniště -Odpoledne pátek 21. června se stalo na zámku Jemniště pro záložníka fotbalové Sparty Praha Josefa Hušbauera důležitým mezníkem v jeho životě. Tentokrát neudělal fotbalový přestup, ale dostal se do manželského svazku s Petrou Janouškovou, oddávajícím byl Luboš Balata. Na svatbě se objevili i jeho sparťanští spoluhráči Václav Kadlec a Tomáš Zápotočný, personální ředitel a člen představenstva Sparty Jakub Otava i další fotbalisté.      

14.6.2013

Své ano si řekli snoubenci v obřadní síni benešovské radnice

Benešov - Květa Kohoutková z Bystřice a Maroš Galamb z Banské Bystrice si v pátek 14. června řekli své ano ve svatební síni Městského úřadu Benešov.

8.6.2013

Věrnost si slíbili na zámku

Konopiště - Zámek Konopiště si zvolili v pátek 7. června za místo svého svatebního obřadu Jelena Jagutkina a Sergej Moisejev oba z Novosibirska.

8.6.2013

Svatba Lucie a Františka

Konopiště - Pátek 7. června byl pro Lucii Hruškovou ze Zaječic a Františka Šretra z Kašovic dnem, kdy vstoupili do společného života. A kde jinde než ve svatebním salonku zámku Konopiště.

8.6.2013

Na Konopišti si řekli své ano

Konopiště - Kateřina Kroupová z Prahy a Michal Kadeřábek z Pyšel si v pátek 7. června řekli své ano v romantických prostorách benešovského zámku Konopiště.

8.6.2013

V Růžové zahradě svatebčané své ano kvůli vodě neřekli

Konopiště - Také do programu svatebních obřadů na Konopišti zasáhla voda. Jedna z pěti pátečních svateb se totiž měla konat v romantickém prostředí zámecké Růžové zahrady.

31.5.2013

Na radnici v Benešově si řekli ano další snoubenci

Benešov - Ve svatebním salonku benešovské radnice si své ano řekli další snoubenci.

16.4.2013

Na radnici v Benešově si řekli ano další snoubenci

Benešov - Ve svatebním salonku benešovské radnice si své ano řekli další snoubenci.

15.2.2013

Na radnici v Benešově si řekli ano další snoubenci

Benešov - Ve svatebním salonku benešovské radnice si své ano řekli další snoubenci.

3.12.2012

Tajná svatba v Benešově před půl rokem

Benešov –  V sobotu 2. června dopoledne si v obřadní síni benešovské radnice vzal Michal Vobecký za manželku Ivanu. Svatba to však byla  tajná. Snoubenci a dva svědci v běžném civilním oblečení přišli do obřadní síně nenápadně.

22.10.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Konopiště - Věrnost a lásku si v sobotu 20. října ve svatebním salonku na Konopišti slíbili snoubenci Klára Hlaváčková z Bystřice a Karel Smrž z Benešova. 

8.10.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Konopiště - Věrnost a lásku si v sobotu 6. října ve svatebním salonku zámku Konopiště slíbili snoubenci Lucie Jasioková z Žulové v Jeseníku a Petr Vorlíček z Benešova.

30.9.2012

Na Jemništi si řekli ano další snoubenci

Jemniště - V parku zámku Jemniště si v sobotu 29. září řekli ano snoubenci Denisa Hejcmanová a Radek Bradáč, oba z Mukařova.

23.9.2012

Svatba Jany a Františka Harvanových z Čerčan

Konopiště - Snoubenci Jana Vávrová a František Harvan z Čerčan složili v sobotu 22. září po poledni v obřadní síni na Konopišti manželský slib. 

17.9.2012

Řekli si své ano

Benešov - Ve svatební síni Městského úřadu Benešov si v pátek 14. září řekli své ano snoubenci Veronika Remešová ze Zderadic a Lukáš Šobíšek z Benešova. 

8.9.2012

Na Konopišti si řekli ano další snoubenci

Benešov - Ve svatebním salonku zámku Konopiště své ano řekli další snoubenci.

3.9.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Benešov - Ve svatebním salonku zámku Konopiště si v sobotu 11. srpna řekli ano snoubenci Radka Klimovičová a Luboš Kopecký, oba z Benešova.

26.8.2012

Na Konopišti si řekli ano Ivana Pudilová a Tomáš Prostecký

Benešov - Ve svatebním salonku zámku Konopiště si v sobotu 25. srpna řekli ano snoubenci Ivana Pudilová ze Sestrouně a Tomáš Prostecký z Prahy.

9.7.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Benešov - V obřadní síni benešovské radnice, si v sobotu 7. července řekli své ANO nevěsta Markéta Krausová a ženich Jan Kuneš, oba z Prahy.

3.7.2012

Na Benešovsku si řekli své ANO

Benešov - Redakce Benešovského deníku přináší fotografie nevěst a ženichů, kteří se rozhodli v těchto dnech společně vykročit do života.

25.6.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Benešovsko - V obřadní síni benešovské radnice si společné ano řekli v pátek 22. června Petr Šach a Olga Poklopová, oba ze Zaječí u Maršovic.

25.6.2012

Svatba Lenky Němečkové z Čerčan a Tomáše Prudkého z Benešova

Poříčí nad Sázavou - V kostele Sv. Havla si řekli v sobotu 16. června své ANO Lenka Němečková z Čerčan a Tomáš Prudký z Benešova.

18.6.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Benešovsko - V romantickém prostředí zámku Konopiště si v sobotu 16. června řekli své společné ano Dominika Dvořáková a Miroslav Šostý z Benešova.

11.6.2012

Na Benešovsku si řekli společné ano

Benešovsko - V obřadní síni na radnici si v pátek 8. června řekli ano snoubenci obyvatelé z Benešova Antonín Prchal a Romana Hocková. 

5.6.2012

Novomaželé si užívali svatbu obklopení hroznem svatebčanů

Jemniště - Jaroslav Roun z Králova Dvora  a Petra Kuklová z Prahy si v sobotu na Jemništi svatební den užívali obklopení hroznem  svatebčanů.

5.6.2012

Utajená svatba na benešovské radnici

Benešov -  V obřadní síni na radnici si v sobotu 2. června  řekli ano snoubenci z Benešova, kteří svojí skromnou tichou svatbu do poslední chvíle tajili před svým okolím. Oddával je místostarosta Tomáš Podhola. Na přání novomanželů zveřejníme snímky z jejich obřadu až za půl roku, kdy se snad už jejich příbuzní, sousedi a známí  dopátrají skutečnosti, že jsou manželé.

6.5.2012

Řekli si své ano na benešovské radnici

Benešov - Ve svatební síni Městského úřadu Benešov si v pátek 4. května po 13. hodině řekli své ano Miroslava Machulková a Miroslav mach z Kozmic.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT