Z deseti fotbalových zápasů skončily čtyři výhrou domácích celků, třikrát týmy remizovaly a třikrát si všechny body odvezli hosté. Rozdílnými výsledky se nejlépe propletl Tomáš Růžek z Mladovic, který uhodl osm utkání a získal jako jediný čtrnáct bodů. Proto si úspěšný tipér vyzvedne v redakci Benešovského deníku tričko a 100 korunovou poukázku od sázkové kanceláře Fortuna.

Mladovický borec se tak posunul z 31. místa na čtvrté. V celkovém vedení podzimní části Fortuna ligy 2009 se udržela Pavlína Slunečková, která si drží tříbodový odstup od pronásledovatelů Miroslava Šmejkala z Neveklova a Zdeňka Cipla z Vrchotových Janovic.

VÝSLEDKY 8. KOLA

1. VOTICE B – CHOTÝŠANY (OKRESNÍ PŘEBOR) 1:1 (1:1) 0
2. Vlašim – Ústí nad Labem (II. liga) 1:2 2
3. Benešov – Bohemians 1905 B (Divize) 2:0 1
4. Hořovicko – Votice (Divize) 2:2 0
5. Vlašim B – Beroun (Krajský přebor) 5:2 1
6. Mnichovo Hradiště – Pyšely (I. A třída) 1:2 2
7. Tupadly – Trhový Štěpánov (I. B třída) 3:0 1
8. Chocerady – Kondrac (I. B třída) 1:3 2
9. Olbramovice – Vrchotovy Janovice (Okresní přebor) 2:0 1
10. Mezno – Sokol Přestavlky (III. A třída) 1:1 0

SUPERTREFA 32 BRANEK

PODZIMNÍ FORTUNA LIGA CELKOVĚ

1. místo
0077 Pavlína Slunečková, Nespeky 5 64

2. místo
0137 Miroslav Šmejkal, Neveklov 8 61
0037 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice 5 61

4. místo
0108 Tomáš Růžek, Mladovice 14 58
0074 Blanka Ciplová, Benešov 11 58
0139 Jan Šmejkal, Neveklov 11 58
0052 Bohuslav Böhm, Keblov 5 58
0136 Jaroslav Horáček, Lešany 5 58
0035 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice 2 58

10. místo
0017 Miroslav Brabenec, Benešov 11 56

11. místo
0129 Martin Bubeník, Benešov 11 55
0001 Martin Macháček, Čerčany 11 55
0079 Martin Kyselka, Teplýšovice 8 55
0113 Jaroslav Žížala st., Týnec nad Sázavou 8 55
0132 Jiří Chobotský ml., Benešov 5 55
0007 Luděk Sysel, Kondrac 5 55
0028 Jana Tůmová, Benešov 5 55
0095 Lenka Veselá, Vlašim 5 55
0051 Miroslav Holada, Keblov 2 55
0053 Jan Holada, Keblov 2 55
0054 Alena Holadová, Keblov 2 55

22. místo
0162 Vlasta Dubová, Benešov 5 53

23. místo
0125 Jiří Filip, Čerčany 11 52
0090 Jan Mrkvička, Benešov 8 52
0069 Jaroslav Pištěk, Benešov 8 52
0061 Rostislav Baran, Keblov 5 52
0114 Jan Holoubek, Drachkov 5 52
0130 Miroslav Bubeník, Benešov 2 52
0039 Libor Exner, Vlašim 2 52
0006 Jiří Malý, Louňovice 2 52
0056 Jaroslav Petrů, Kalná 2 52

32. místo
0085 David Kabíček, Olbramovice 11 49
0092 Pavel Drnec, Nespeky 8 49
0104 Petr Paluska, Netvořice 8 49
0032 Jiří Žaba, Pecerady 8 49
0112 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou 8 49
0120 Aleš Benák, Benešov 5 49
0036 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice 5 49
0040 Václav Hromas, Divišov 5 49
0062 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 5 49
0148 Otakar Roháč, Vítonice 5 49
0031 Jiří Stojan, Vlašim 5 49
0094 Radek Veselý, Vlašim 5 49
0151 Ladislav Vrkoslav, Dolní Kralovice 5 49
0033 Jaroslav Zíka, Votice 5 49
0023 Tomáš Čedík, Benešov 2 49
0067 Božena Drábková, Tomice 2 49
0100 Ivan Vondrák, Lbosín 2 49

49. místo
0102 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 11 46
0019 Antonín Brejla, Krusičany 8 46
0076 František Cipl, Vlašim 8 46
0128 Julie Filipová, Hvězdonice 8 46
0003 František Chmelík, Benešov 8 46
0087 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 8 46
0047 Ludmila Peroutková, Vlašim 8 46
0153 Jiří Buchal, Louňovice pod Blaníkem 5 46
0101 Eva Marková, Krusičany 5 46
0030 Václav Tůma, Vlašim 5 46
0043 Ivana Adamová, Libež 2 46
0150 Irena Roháčová, Dolní Kralovice 2 46
0088 Petr Naňák, Zdislavice -1 46
0089 Petra Naňáková, Zdislavice -1 46

63. místo
0084 Vítězslav Kaprálek, Olbramovice 11 43
0080 Richard Kyselka, Teplýšovice 8 43
0134 František Hájek, Jeníkov 5 43
0103 Ondřej Paluska, Netvořice 5 43
0147 Pavel Roháč, Dolní Kralovice 5 43
0154 Jiří Ryšavý, Tomice 5 43
0097 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem 5 43

70. místo
0161 Lukáš Kocourek, Vlašim 8 41

71. místo
0099 Václav Hromas, Libež 11 40
0065 Pavel Drábek, Tomice 8 40
0057 Pavel Hájek, Jeníkov 8 40
0107 František Souček, Benešov 8 40
0138 Irena Šmejkalová, Neveklov 8 40
0071 Miroslav Kohoutek st., Benešov 5 40
0081 Josef Kyselka, Teplýšovice 5 40
0021 David Štěpánek, Benešov 5 40
0027 Jiří Chobotský, Benešov 2 40
0014 Zdeněk Tůma, Benešov 2 40
0086 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou -1 40

82. místo
0042 Matěj Lizák, Kondrac 5 38

83. místo
0060 Jana Venkrbcová, Praha 11 37
0066 Jana Drábková, Tomice 8 37
0135 Jakub Hájek, Jeníkov 8 37
0026 Petr Kohoutek, Jírovice 8 37
0010 Jaroslav Kučera, Dalovy 8 37
0140 Markéta Nováková, Čechtice 8 37
0106 František Pouzar, Benešov 8 37
0044 Martin Adam, Libež 5 37
0133 Aneta Hájková, Jeníkov 5 37
0141 Josef Novák, Čechtice 5 37
0055 Jiří Petrů, Kalná 5 37
0034 Josef Rabiňák, Blažim 5 37
0105 Tomáš Růžek, Praha 5 37
0119 Miloslav Benák, Benešov 2 37
0124 Jana Filipová, Čerčany 2 37
0121 Lucie Benáková, Benešov -1 37

99. místo
0167 Veronika Kaprálková, Olbramovice 8 36
0078 Milan Kyselka, Teplýšovice 5 36

101. místo
0020 Jana Šachová, Votice 5 35

102. místo
0005 Eva Malá, Louňovice 11 34
0111 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 11 34
0073 Eva Bulínová, Vlašim 8 34
0152 Jiří Kopecký, Ledeč nad Sázavou 8 34
0070 Miroslav Kohoutek, Benešov 5 34
0050 Petr Lacina, Poříčí nad Sázavou 5 34
0068 Milena Pištěková, Benešov 5 34
0149 Otakar Roháč mladší, Vítonice 5 34
0123 Jiří Švejda, Vracovice 5 34
0143 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 0 34
0022 Pavel Dvořák, Kobylí -1 34

113. místo
0166 Pavel Bucala, Vlašim 5 33
0013 Marek Štork, Votice 0 33

115. místo
0156 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 8 32
0098 Václav Vincíbr, Benešov 0 32

117. místo
0038 Jana Exnerová, Vlašim 2 31
0029 Petr Jiráček, Benešov 2 31
0160 Jiří Hronek, Benešov -1 31

120. místo
0093 Aleš Drnec, Nespeky 5 29

121. místo
0058 Josef Bakeš, Kácov 11 28
0046 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim 11 28
0126 Jiří Filip st., Hvězdonice 5 28
0142 Milan Růžek, Čechtice 5 28
0049 Roman Kunčický, Hulice 2 28
0131 Jiří Pazdera, Benešov 2 28
0015 Katka Šlapalová, Mladá Vožice 2 28
0009 Jiří Adam, Lbosín 0 28
0146 Tomáš Beran, Chotýšany 0 28
0144 Ivana Beranová, Chotýšany 0 28

131. místo
0041 Karel Bárta, Vracovice 5 26
0157 Karel Pacholík, Vlašim 2 26

133. místo
0127 Jiřina Filipová, Hvězdonice 11 25
0025 Martin Kohoutek, Jírovice 5 25
0075 Blanka Rezková, Olbramovice -1 25

136. místo
0118 Lenka Jíšová, Třemošnice 0 24
0164 Martin Chrpa, Benešov -4 24

138. místo
0018 Jaroslava Brabencová, Benešov 2 23

139. místo
0082 Miroslav Kaprálek, Votice 8 22
0002 Richard Takács, Netvořice 8 22
0064 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 5 22
0008 Martin Adam, Lbosín 0 22
0145 Robert Žarnecki, Chotýšany 0 22

144. místo
0173 Vladěna Šeniglová, Vlašim 5 21

145. místo
0163 Miroslav Moravec, Benešov 2 20
0155 Marek Tvrdík, Benešov 2 20
0115 Martin Novotný, Úročnice 0 20

148. místo
0122 Ilona Benáková, Benešov 2 19
0063 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou -1 19

150. místo
0116 Vladimír Jíša, Třemošnice 0 18
0110 Veronika Rotreklová, Benešov 0 18
0011 Josef Štork, Votice 0 18

153. místo
0117 Michal Franěk, Benešov 0 17

154. místo
0178 Josef Kratochvíl, Nespery 5 16
0004 Václav Čichovský, Benešov -1 16

156. místo
0168 Zdeňka Součková, Benešov 8 15
0012 Ema Štorková, Votice 0 15

158. místo
0016 Václav Mojdl, Benešov 5 14
0045 Miloslav Peroutka, Vlašim 5 14

160. místo
0171 Petr Vilímek, Jemniště 0 12

161. místo
0179 Richard Blahušek, Benešov 11 11

162. místo
0059 Jaroslav Bakeš, Praha 5 10
0096 Vít Zajíček, Vlašim 5 10
0024 Jiří Mašata, Benešov -4 10

165. místo
0048 Iva Peroutková, Vlašim 5 8

166. místo
0072 Gábina Bulínová, Vlašim 5 7
0091 Jiří Smitka, Benešov -7 7

168. místo
0083 Jaroslav Jedlan, Bystřice 5 4
0170 Olga Novotná, Úročnice 0 4

170. místo
0165 Jana Chrpová, Benešov 5 2
0180 Michal Novotný, Benešov 2 2
0177 Tomáš Benda, Vrchotovy Janovice 0 2
0176 Martina Camfrlová, Postupice 0 2
0169 Václav Vševyd, Aš 0 2

175. místo
0109 David Kloc, Drachkov 0 0
0159 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota -4 0

177. místo
0175 Zdeněk Vondrák, Vlašim 0 -1

178. místo
0158 Zdeněk Smítka, Vlašim -4 -7

179. místo
0174 David Šenigl, Vlašim -4 -8

180. místo
0172 Ludmila Šeniglová, Vlašim -4 -9