Předplatit Deník
Přihlásit

Předsevzetí Deníku

Změňte svůj život k lepšímu. Seriál Předsevzetí je průvodcem výzvami vašeho života. Každý měsíc jiné téma, ve kterém vás Deník vždy podpoří.

Předsevzetí Darujte radost

Darujte radost

Přejít do speciálu >>

Staňte se lepším člověkem díky dobrým skutkům. Poslední díl našeho celoročního seriálu Předsevzetí je zaměřen na dobré skutky, radost a společnost. Nabídneme vám 30 tipů, které prospějí společnosti, nabídneme 30 pozorností pro potěchu vašich blízkých a představíme 30 výzev, které z vás udělají lepšího člověka.

Předsevzetí Pomozte svému tělu

Pomozte svému tělu

Přejít do speciálu >>

Ve zdravém těle zdravý duch. Platí to i pro vás? Náš předposlední díl seriálu Vám poradí, jak se ke svému tělu chovat správně a zodpovědně. Představíme 30 látek škodlivých pro tělo, nabídneme 30 výtečných rostlinných receptů a naučíme zdravě vařit celou rodinu tak, abyste jedli zdravá jídla a nespoléhali se na čokoládu. Žijte zdravě!

Předsevzetí Podejme Zemi pomocnou ruku!

Podejme Zemi pomocnou ruku!

Přejít do speciálu >>

Chovejme se k Zemi zodpovědně a uchovejme ji nezničenou pro naše děti. V tomto dílu seriálu vám prozradíme 30 rad a tipů, které prospějí životnímu prostředí. Ukážeme vám 30 míst v ČR s nepoškozeným životním prostředím a představíme zajímavé příběhy lidí. Neexistuje Planeta B. Plánem pro záchranu Země jsme my!

Předsevzetí Vítejte zpět ve škole

Vítejte zpět ve škole

Přejít do speciálu >>

Září patří dětem. Usnadněte jim návrat do školy. Seriál Deníku pro děti i rodiče přináší praktické školní rady, které se vám budou hodit. Pro pobavení nabízí nejlepší školní hlášky a historky nebo pohled čtenářů do školních lavic. Poradíme vám, jak a čím správně odměnit své děti za školní výsledky.

Předsevzetí Přibalte na dovolenou své kolo

Přibalte na dovolenou své kolo

Přejít do speciálu >>

Sbalte svou rodinu, děti a také svůj bicykl! Zavedeme vás na nejkrásnější cyklotrasy v Čechách, na Moravě i ve Slezsku, poradíme, které malé cyklovýlety zvládnete za jediný den, a přidáme cyklorady, ze kterých bude mít užitek celá vaše rodina. Ve speciální rubrice se pak můžete pochlubit vaším letošním cyklovýletem.

Předsevzetí Užijte si prázdniny!

Užijte si prázdniny!

Přejít do speciálu >>

Tento díl věnujeme nejdůležitějším tvorům světa – dětem. Přineseme v něm tipy, díky kterým připravíte svým dětem, vnoučatům a jejich kamarádům nezapomenutelné prázdniny. Užijete si letní čas nejen doma, ale také venku, vyrazíte na výlety a vyzkoušíte aktivity, které budou bavit malé, velké i dospělé.

Předsevzetí Připravte se na léto

Připravte se na léto

Přejít do speciálu >>

Léto přeje připraveným. Nenechte nic náhodě a přečtěte si v šestém dílu našeho seriálu, jak nejlépe se starat o svou pleť a vlasy či které módní trendy budou letos v kurzu. Odborníci vám poradí, jak a čím dosáhnout osobní pohody, a pomůžeme Vám také vyřešit otázku, zda a jakou letní dietu má smysl držet.

Předsevzetí Šlápněte do pedálů

Šlápněte do pedálů

Přejít do speciálu >>

Buďte součástí pelotonu. Seriál pro milovníky cyklistiky bez ohledu na věk, kondici i vybavení. Poznejte s námi nejkrásnější cyklotrasy v Česku, navštivte zahraniční cyklodestinace, zjistěte vše o tuzemských závodech, do kterých se můžete přihlásit i vy, a čtěte plno dalších zajímavostí o cyklistice.

Předsevzetí Vypěstujte si jaro

Vypěstujte si jaro

Přejít do speciálu >>

Nechte jaro vkročit do svého domova. Čtvrtý díl seriálu vám poradí, jak připravit svůj balkon a terasu na novou sezonu, co po zimě dopřát zahradě, aby byla krásná. Naučíme vás správně pěstovat léčivé byliny, a představíme zahrádkářské aktivity, které odpojí vaše děti od počítačů a napojí je na přírodu.

Předsevzetí Pečujte o své zdraví

Pečujte o své zdraví

Přejít do speciálu >>

Pro pevné zdraví už nestačí jen držet se zásady brzy vstát, zavčas spát. Naučte se s Deníkem pečovat o své zdraví. Náš třetí díl představí základy správného saunování, otužování a přípravy zdravého jídla. Poradíme, jak pečovat o tělo, duši a imunitu. Investujte do zdraví, svého největšího bohatství.

Předsevzetí (Na)učte se anglicky

(Na)učte se anglicky

Přejít do speciálu >>

Dejte „gúdbáj“ nenaplněným snům a začněte konečně s angličtinou. Druhý díl našeho seriálu vás naučí důležitá slovíčka a fráze včetně základů anglické gramatiky. Udělejte důležitý první krok. Učte se den po dni na základě rad učitele, vypracujte jazyková cvičení a objevte zajímavosti ve výuce. Let’s start!

Předsevzetí (Z)hubněte s Deníkem

(Z)hubněte s Deníkem

Přejít do speciálu >>

Předsevzetí Zhubnout vám pomůžeme převést do reality. Kila s námi budete shazovat krok za krokem po dobu třiceti dnů v seriálu (Z)hubněte s Deníkem. Je plný rad odborníků, zajímavostí spojených s redukcí váhy, nechybí recepty od nutričních specialistů a cvičební videolekce. Čas na (Z)hubnutí je teď!