Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Případ, jenž řeší soud v Č. Budějovicích: Vztah se sestřenicí prý nevoněl rodině. Lžou a chtějí peníze, tvrdí obžalovaný.
Centrální banka USA nechala základní úrok: A to beze změny v pásmu 5,25 až 5,50 procenta. Úroky nezměnila sedmé zasedání za sebou.
Cenu Gutha-Jarkovského získali pláž. volejbalisté: Za nejhodnotnější výkon roku ji obdrželi Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem.
Násilí v Kutné Hoře: Agresor útočil pěstmi a mířil vzduchovkou na nevinné dítě.
Termín voleb do krajských zastupitelstev a Senátu: Byl vyhlášen ve Sbírce zákonů, začala tím volební kampaň pro tyto regionální volby.
Útočník Voženílek bude hrát za Zug: S klubem švýcarské ligy, jehož kapitánem je Jan Kovář, uzavřel dvouletou smlouvu.
Povinnost myslivců v Česku: Budou muset nově ulovit minimální počty zvěře určené státem. Počítá s tím zákon o myslivosti, který schválila vláda.
Buduje se chovné a výzkumné středisko: Berlín bude spolu s Dvorem Králové místem záchrany nosorožce bílého severního.
Kanoisté mají od čtvrtka mistrovství Evropy: Olympioniky kromě Josefa Dostála čeká poslední test před Paříží.
Hudba na vinicích 2024: Na Znojemsko míří David Koller, MIG 21 i Lucie Bílá. Liberty Ostr. ustupuje od prev. restrukturalizace: Žádá o reorganizaci podle insolvenčního zákona. Hledá kupce. Tratí denně 25 milionů korun. S Čaputovou má Pavel vzácný názorový soulad: S Pellegrinim situace bude možná odlišná, ale Pavel má vůli navázat na to nejlepší, řekl.
Vláda schválila zákon o podpoře bydlení: Má vytvořit systémovou podporu pro lidi ohrožené bytovou nouzí. Takových je v Česku 1,6 milionu.
Podvodníci připravili oběti o 2,8 mld. korun: Evropská policie oznámila, že v šesti zemích včetně ČR rozbila pyramidové schéma zaměřené na kryptoměny.
Lodní neštěstí na řece v západním Kongu: Vyžádalo si více než 80 mrtvých, oznámil konžský prezident Felix Tshisekedi.
Setkání českého prezidenta a slovenské hlavy státu: Pavel a Čaputová hovořili o vztazích, Ukrajině či volbách do Evropského parlamentu. Poslední zahraniční cesta: Slovenská prezidentka Čaputová přijela do Prahy. Přijal ji prezident Pavel.
Jaké požadavky má Boris Pistorius: Německý ministr obrany chce, aby mladí muži povinně vyplňovali odvodní dotazník.
Budou zavedeny dočasné hraniční kontroly: A to po dobu konání mistrovství Evropy ve fotbale v Německu ve dnech 14. června až 14. července.
Výsledky české části evropských voleb: Byly vyhlášeny ve Sbírce zákonů. Od 13. do 22. června je bude možné napadnout u Nejvyššího správního soudu. Otevřeně podporoval palestinské teroristy: Soud v Ostravě jej potrestal. Česko pořídí až 77 nových tanků Leopard 2A8: Konkrétně za 52 miliard korun, řekl Fiala. Připojí se tak k německému nákupu. Leopardy armáda už má, ale starší. Hromadná nehoda jedenácti aut v Praze: Provoz v Bubenečském tunelu je zastaven.
Česká fotbalová reprezentace posílena: Pro mistrovství Evropy ji doplnil Petr Ševčík. Záložník pražské Slavie nahradil na soupisce zraněného Sadílka.
Nehoda šesti osobních a jednoho nákladního auta: Uzavřela ve směru na Troju Dejvický a Bubenečský tunel v Praze. Podle policie nebyl nikdo zraněn.