deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Jedna zraněná osba: Pražští hasiči zasahují v ulici 5. ve směru na D1 u dopravní nehody dvou osobních aut.
Fúzi ocenili nakonec růstem: Po dramatickém dni akcie švýcarské banky UBS po akvizici Credit Suisse uzavřely obchodování s růstem 1,3%
Obnova po zemětřesení: Státy zapojené do dárcovské konference pro Turecko a Sýrii po únorové katastrofě přislíbily sedm miliard dolarů.
Předběžné výsledky: V novém kazachstánském parlamentu bude zastoupeno šest politických stran, včetně jedné označované za opoziční.
Stovky uhynulých delfínů: Nejvyšší francouzský správní soud uložil vládě, aby zakázala rybolov na části atlantického pobřeží.
Vyděšený personál: Někteří fanoušci brněnské Komety zanechali na hotelu v Ostravě nepořádek a rozbitý nábytek. Budoucnost SFC Opava: Zastupitelé v Opavě schválili memorandum se slovenskou firmou. Opozice byla skeptická.
Originální výstraha: Belgický regulátor uložil obchodníkům s kryptoměnami, povinně doplnili reklamy varováním: "Jedinou jistotou je riziko."
Dalšch šest tisíc mrtvých v Sýrii: Počet mrtvých po zemětřesení ze začátku února v Turecku překročil 50 000, oznámily turecké úřady.
Kriticky ohrožený druh: Krajská Botanická zahrada v Liberci získala vzácné masožravé rostliny, roste jen na svazích žulové hory Kelam na Borneu
Ruční práce jako krytí: Řecká zpravodajská služba odhalila ruskou vyzvědačku, v Athénách měla pletařský obchod. Podařilo se jí utéct.
Soustrast hlavy státu: Prezident republiky projevil účast rodině českého dobrovolníka, který padl na východě Ukrajiny.
Platy podle automatu: Mechanismus stanovování a zvyšování platů ústavních činitelů by měl být do určité míry automatický, řekl Fiala v Brně.
Sdělení ministra zahraničí Blinkena: USA uvolňují další balík vojenské pomoci pro Ukrajinu, zahrnuje munici a další vybavení v celkové hodnotě 350 milionů.
Příliš drazí dentisté: Na 60 procent Italů nechodí k zubaři, protože si to nemůže dovolit, uvedl poradce ministra zdravotnictví.
Wagnerovci varují před ukrajinským plánem: Šéf žoldnéřů Prigožin varoval ruskou armádu před ukrajinskou ofenzívou. Bojí se, že jeho vojáky odřízne od ruských sil.
Slevové akce prý stačí: Zastropovat ceny potravin se tuzemské řetězce zatím nechystají, řekl prezident Svazu obchodu Tomáš Prouza.
Sankce přistřihly zisk: Ruský ropný gigant Rosněft uvedl, že zisky za loňský rok mu klesly o téměř osm procent. Viní západní sankce.
Tělo ve Vltavě: Pražské Policie prověřuje okolnosti úmrtí osoby nalezené ve Vltavě u Mánesova mostu. Nařídila soudní pitvu.
Odhad škod: Prezident Erdogan uvedl, že škody po zemětřesení v Turecku dosahují 104 miliard dolarů.
Zmrazení majetku: Sankcionovaný oligarcha Oleg Deripaska dosáhl soudního zablokování chystaného prodeje dvou ruských podniků Volkswagenu.
Putin slibuje: Rusko bezplatně poskytne africkým zemím potraviny, pokud po 60 dnech neprodlouží dohodu s Ukrajinou o dodávkách obilí.
Největší propouštění v historii firmy: Gigant online obchodu Amazon propustí kvůli snižování nákladů dalších devět tisíc zaměstnanců.
Ruské stíhání za zatykač na Putina: Ruská policie zahájila vyšetřování prokurátora a soudců mezinárodního trestního soudu.
Tragická srážka: Po srážce vlaku s dodávkou u Chomutic zahynul člověk, hasiči vyprostili zraněnou osobu. Z vlaku pomohli 15 lidem.