Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Autora inspirovaly trosky nehody: Pietní místo pro hasiče Hejduka odhalí v pátek.
Reaktor 1. bloku elektrárny Temelín: Funguje na sto procent. Ve středu ho energetici odpojili od sítě kvůli opravě klapky vody a snížili jeho výkon.
Badatelé objevili neolitickou osadu: Osada prvních zemědělců v Dobřeni ukazuje, jak žili lidé před 7000 lety.
Budoucnost alternativních a smluvních taxislužeb: Od ledna 2025 nebudou podléhat cenové regulaci. Vztahovat se bude jen na klasické taxi s taxametry, rozhodlo MF.
Obhajoba bronzu v Evropské lize: Basketbalistky USK Praha se utkají v základní skupině D s Valencií, Benátkami a Györem. Rozhodl o tom los.
Smrt v areálu Thomayerovy nemocnice v Praze: Z balkonu spadl pacient, zraněním podlehl. Není jasné, zda šlo o sebevraždu. Případ šetří kriminalisté. Bohyně Pomona v Mikulově zazáří: Barokní kašna se dočká důkladné renovace.
Regulace návykových látek: Piráti chtějí do voleb prosadit omezení reklamy na alkohol a varování na etiketě.
Nepovedené vystoupení na mistrovství Evropy: Čeští fotbalisté klesli po Euru v žebříčku FIFA o 13 míst na 47. pozici.
Zloděj v Hranicích okradl 80letého seniora: Sebral mu peněženku i s doklady.
Trh audioknih a mluveného slova v ČR loni vzrostl: Meziročně dokonce o pětinu. Nejprodávanějším titulem byl Kmotr načtený Kaiserem, oznámila asociace.
Tragédie u Hoškovic: Dítě zemřelo po pádu ze sedačky pod koly vozidla. Dvě vraždy na jihu Čech: Mordparty teď pracují v Českých Budějovicích i na Písecku. Uzavírka hranice: Do Polska přes Olešnici v Orlických horách brzy neprojedete.
Kompenzace za vojenský materiál dodaný Ukrajině: ČR dosud letos obdržela z fondů EU kompenzace ve výši 245 mil. Kč. Dalších více než 35 mil. za výcvik vojáků.
Von der Leyenová vystoupila před europoslanci: Orbánova cesta do Moskvy nebyla mírovou misí, ale misí appeasementu. Nikdo nechce mír víc než Ukrajinci, uvedla.
Co uvedla šéfka EK v programu: V Evropě se musí udržet demokratický střed, největší výzvy jako bezpečnost či změnu klimatu lze řešit jen společně.
Místo posledního odpočinku: Bazary plní nabídka hrobů na pražských hřbitovech. Silničáři se chystají na obchvat Bučovic: Mohou začít výkupy pozemků. Focení jako dobrodružství: Příběhářky z Krušnohoří nabízejí víc než snímky. Strážníci v Písku mění adresu: Z bývalé knihovny bude moderní služebna. Dům přírody Moravského krasu otevřel: Po povodni stále nefunguje veřejné WC. Expozice včetně kina fungují. Dálnice D35 u Olomouce stojí: Kamion zde narazil před půl pátou ráno do svodidel, která poškodil. Rezidence Kristian v H. Králové roste do výšky: Má první nadzemní podlaží.
Překonání čtyři roky starého aukčního rekordu: Téměř kompletní kostra stegosaura se vydražila za rekordních 44,6 milionu USD.