deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Noční útok na Kyjev: Ukrajinská metropole čelila v noci dalšímu masivnímu ruskému útoku. Nejméně jeden člověk zemřel, tři jsou zranění.
Dnes bude skoro jasno až polojasno: Nejvyšší denní teploty 19 až 23 °C, v 1000 m na horách kolem 14 °C.
Čínská vesmírná mise: K čínské vesmírné stanici Tchien-kung v noci z pouště Gobi odstartovala loď Šen-čou 16 s trojicí astronautů.
Kuriózní zásah: Záhadu mrtvoly v lese u Týna vyřešili strážníci. Rozuzlení bylo vážně nečekané. Měsíce vyjednávání jsou u konce: Přerovskou Meoptu kupují Američané, za 16 miliard.
Připomínky k vládnímu balíčku: Ekologové žádají osvobodit veřejnou dopravu od DPH.
Zdravotní péče: Obliba císařského řezu kvůli penězům od pojišťoven? Pošetilost, odmítá lékař.
Nová expozice v Retro muzeu Praha: Výstava přibližuje fenomén džínů v bývalém Československu.
Prohra tenistky Terezy Martincové: Hráčka se o překvapení v 1. kole tenisového Roland Garros nepostarala, s Jelenou Ostapenkovou prohrála.
Film Cesta: Vznikl dokument o integraci ukrajinských školáků, má inspirovat učitele.
Situace na Ukrajině: Rusko po odchodu wagnerovců od Bachmutu výrazně méně útočí.
Prohra tenistky Petry Kvitové: Česká jednička vypadla na tenisovém Roland Garros v 1. kole. Turnajová desítka prohrála s Italkou Cocciarettovou.
Velký test nealko radlerů: V současné době je tato skupina jednou z nejdynamičtěji rostoucích nápojových kategorií na českém trhu.
Nové omezení na hranicích: Mezi polskými sankcemi je i zákaz vjezdu kamionů z Ruska a Běloruska.
Úspěch tenisty Jiřího Lehečky: Na French Open porazil nasazenou jednadvacítku Jana-Lennarda Struffa. Je poprvé v Paříži ve 2. kole.
Poslední tempa: Bazén v České Vsi na třetinu roku zavírá. Místo pro odpočinek: Kudowa Zdrój nenabízí jen výhodné nákupy. V Lázeňském parku posílíte své zdraví.
Historická bronzová medaile: Lotyši slaví třetí místo, hokejisty vítaly desetitisíce lidí.
Slavnostní ceremoniál: Cenu Olgy Havlové obdržel architekt Filip Pšenčík.
Vážná dopravní nehoda na Chrudimsku: Dva lidé jsou těžce zraněni po nehodě tří aut u Lukavice. Silncie I/37 je již otevřena. V krumlovském medvědinci řádil bagr: Chlupáče v novém už zase obhlížejí turisti. Kouření je nemoc: Vhodnou léčbu ale využije jen minimum lidí. Krádež přes půl republiky: Traktor za dva miliony chytili policisté na Žďársku. Do oken školy v Rychnově někdo střílel: Možná šlo o zhrzeného žáka. Podle policie pálil z airsoftové zbraně. Bratři násilníci z Jihlavy: Jeden připravil o sluch hokejistu, druhý se rval.