deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Dopravní komplikace na D8: Na dálnici u Roudnice hořel kamion převážející auta. Na D8 se tvořily kolony. Zázrak z Girony: Katalánský klub je jako Leicester, v zádech má arabské šejky.
Vláda polského premiéra nezískala důvěru: Morawieckého kabinet nepodpořil Sejm, dolní komora polského parlamentu. Sejm nyní přistoupí k výběru jiného premiéra.
Palestinci v trenýrkách: Britové část spekulací vyvrátili, otazníky zůstávají. Venušiny kuličky v ústech, znásilňování: Dítě prožilo peklo, žena dostala čtyři roky.
Pavel přijal gruzínskou prezidentku: Chtěl mimo jiné podpořit evropské aspirace země.
Vjezd kamionů na Slovensko zablokován: Unie autodopravců Slovenska obnovila na hranicích s Ukrajinou protestní akci proti ukrajinské konkurenci.
Zásahovka v akci: Její členové hledali zbraně u muže z Ostravy.
V nominacích na Zlaté glóby vede film Barbie: Těsně za ním je Oppenheimer.
Pražská teplárenská zvýší ceny tepla: Konkrétně od začátku příštího roku, pro domácnosti, o šest procent. Důvodem je růst nákladů na distribuci tepla.
Politický pat v Pardubicích: Opozice po korupční kauze naráží na koaliční blok.
Výroba ručního skla: Sklárna v Květné na Uherskohradišťsku ji v lednu ukončí téměř po 230 letech. Důvodem jsou ceny energií.
Blokáda silnič. přechodu mezi Ukrajinou a Polskem: Stále trvá, uvedli organizátoři.
Obchvat Brodu u Šmolov opět na scéně: Přibývají varianty i protesty. Třebíčská nemocnice má nový babybox: Ten předchozí zachránil dvě děti. Přeštický kostel už je po rekonstrukci: První mši sloužil biskup.
Rusko viní „obyvatele Česka”: Konkrétně z pokusu o vraždu v souvislosti se sítí spolupr. ukrajinských tajných služeb, kteří plánovali útoky na Krymu.
Řidič na Sokolovsku ujížděl policistům: Zastavil ho až výstřel.
Co nejvíc hledali Ukrajinci na Googlu: Letos to byly nejvíce poplachy, odpojování proudu a Prigožin.
Problémy kolem veřejných zakázek: Změny na pardubickém magistrátu kvůli vyšetřování manipulací koalice zastavila.
V Němčičkách se konečně lyžuje: Na nejníže položeném svahu v České republice začínají kurzy pro školy. Po úrazu skončil na vozíku: Jeden špatný krok změnil Kubovi z Liberce život. Bodl kudlu otčímovi přímo do břicha: Mladík stráví za mřížemi deset let. Požár je vyhnal z domu v Husinci: Rodiny s malými dětmi potřebují nutně bydlení. Kuriózní případ v Ostravě: Zdrogovaný, celostátně hledaný muž chtěl mermomocí uklidit autobus v Porubě.