Během slavnostního otevření ve dnech 10. až 11. srpna budou moci návštěvníci využít nejen nízké ceny v rámci probíhajícího posezonního výprodeje na všechno, ale navíc ještě získají 10% slevu na celý sortiment.

Nová prodejna má se rozprostírá na ploše 1 500 metrů čtverečních, mimo jiné je zde moderní servisní centrum a také interiérové bazénové centrum s bazénem Algarve z luxusní řady Mercury, dále tři nadzemní bazény, tři modely akrylátových vířivých van a dva modely nafukovacích vířivek.

Prvních 200 zákazníku obdrží zdarma k nákupu nad 500 Kč jednu láhev kvalitního vína z chilského vinařství Bisquert. Historie prodejny Mountfield v Benešově se datuje již od roku 2003. V tomto roce byla prodejna přestěhována z nedalekých Votic právě do Benešova a umístěna v průmyslové zóně bývalé budovy Jednoty.

Zákazníci v ní nakupovali rádi, o čemž svědčí její velice dobré prodejní výsledky. Ještě lépe bude zákazníkům sloužit na svém novém místě v obchodním areálu, v němž se nachází i nově otevřená prodejna Albertu.

„Modernizace a revitalizace prodejní sítě je součástí naší dlouhodobé firemní strategie. Systematicky zvětšujeme prodejní plochy, vylepšujeme interiérovou navigaci, rozšiřujeme a modernizujeme servisní zázemí, skladové prostory, a to jak pro zboží, tak i pro náhradní dílny,“ podotýká předseda představenstva a generální ředitel společnosti Mountfield Michal Pobežal.

Mountfield provozuje celkem 58 prodejen v České republice a 18 na Slovensku a také svůj e-shop. (zpd)