Nejlépe si vedla Karolína Rydvalová, která si za výborný výkon odvezla zlatou medaili. Na cestě do finále porazila všechny soupeřky  před limitem během první minuty. Až finálová protivnice ji vydržela vzdorovat po celou dobu, přesto Rydvalová na body zaslouženě zvítězila.

Na nejvyšší stupeň se prosadil i Martin Dedera. Ve vyrovnaných bojích udržel lepší přehled než soupeři a zvítězil zejména v boji na zemi.

Matěj Benák na cestě pavoukem do finále vždy rychle během prvních 15 vteřin vyřídil čtyři soupeře. Až ve finále podlehl po boji chvatem soupeře v závěru.

Stříbrnou medaili si odvezl i Jakub Maršíček, který byl také až do finále suverénní, všechny tři soupeře jasně předčil. V závěrečném zápase mu stal osudným, stejně jako Benákovi, medailista z Mistrovství České republiky.

Bronzové medaile vybojovali Jan Koreš, Josef a Jan Kahounovi. Pro všechny to bylo  „ocenění“ za jejich zlepšení v poslední době.

Statečný výkon podali i ostatní Jakub Dvořák, Tereza Dederová, Vojtěch Kopřiva, Štěpán Jahoda a Adam Filip. Každý sice porazil minimálně jednoho soupeře, ale na stupně vítězů se tentokrát neprobojovali.

ALEŠ PIKORA