Karlín se v zápase musel obejít bez dvou hráček základní rotace (Emmelová, Rozhina), čehož benešovské hráčky skvěle využily. V celém zápase ani jednou neprohrávaly a až na drobný výpadek ve třetí čtvrtině hrály pohledný kolektivní basketbal.

DSK Karlín – BC Benešov 55:76

První čtvrtina byla poměrně vyrovnaná (18:21). Ve druhé části zápasu zpevnila benešovská děvčata obranu, zrychlila přechod do protiútoku a vypracovaly si desetibodový náskok – (19:29). A jelikož hostujícící hráčky nerozhodila ani soupeřova zóna, která jim v domácím zápase dělala problémy, vyhrály poločas o 13 bodů – (26:39). Za zmínku stojí pouhých osm obdržených bodů ve druhé čtvrtině.

Druhý poločas začala domácí děvčata náporem a dokázala snížit až na rozdíl tří bodů (29. minuta – 44:47). Poté se Benešačky vzpamatovaly a i díky neuvěřitelné trojce Karmazínové se závěrečným klaksonem, získaly zpět sedmibodový náskok – (49:56).

Poslední čtvrtina byla zcela v režii benešovských basketbalistek. Výborná výpomoc v obraně, rychlý pohyb míče v útoku, to byly jejich hlavní zbraně. Domácí hráčky se vůbec nemohly prosadit a nakonec vsítily jen šest bodů. Naopak děvčata od Konopiště v útoku problém neměla, a tak dokráčela k vítězství v poměru 55:76.

„Rád bych vyzvedl výkon všech našich hráček. Skvělý zápas odehrála kapitánka Terka Hřebíková, která měla hlavní zásluhu na tom, že nejlepší střelkyně domácích A. Huňková (průměr přes 20 bodů na utkání) nedala v zápase ani bod,“ poděkoval kapitánce asistent trenéra Benešova Jakub Malý.

Body Benešova: Rosenbaumová 18, Němcová 11, Ovsíková 11 (1 trojka), Hřebíková 9 (1), Kratochvílová 9, Karmazínová 5 (1), Koubová 5 (1), Brázdová 4, Mazurová 4. Trojky: 2:4. Fauly: 20:18. Trestné hody: 20/11:21/16. Čtvrtiny: 18:21, 8:18, 23:17, 6:20.