Zápas Arsenalu byl jen pro silné povahy

Neveklov – Druholigoví futsalisté Arsenalu Benešov se po výhře nad Chotěboří opět představili v domácí hale v Neveklově, tentokrát proti Ústí nad Labem. V prvním poločase předvedli parádní futsal a do kabin šli s pětibrankovým vedením. Kdo si myslel, že vedení domácích bude narůstat a hosté zápas již jen odchodí, tak se krutě zmýlil. Ústečtí zápas zdramatizovali a dokonce si mohli odvézt bod, ale Babka penaltu Krokovi chytil a nakonec pomohl k těsné výhře domácích tenisovým tiebreakem.

18.10.2014

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

ARSENAL BENEŠOV – ÚSTÍ NAD LABEM 7:6

Zápas začal ve vysokém tempu se šancemi a ne malými na obou stranách, hráči prostě nedostali míč ani do prázdné branky, v čemž vynikl Páv jenž obešel vše, co stálo před ním i brankáře, ale z půl metru trefil tyč prázdné branky. Až v 6. minutě se pohnulo skóre, když nastřelený míč Páva dobře zastínil Šindelář a balón doputoval do sítě. Netrvalo dlouho napálil míč Lukáč do tyče a tentokrát již Páv rozvlnil síť prázdné branky. Domácí byli nahoře, dobře pokryli nebezpečného Kroka a podnikali rychlé akce. Jenže v 11. minutě propadli, dva hráči se objevili před Babkou a Paseka snížil na 2:1. Vzápětí ale dodal Žáček po brejku s V. Pohorským klid na domácí tenisky. Arsenalští opanovali hru, šance ale neproměňovali, po přestřelení Žáčka prázdné branky z půl metru jen všichni kroutili hlavami, co je všechno možné. Jenže v závěru poločasu přišel fičák v podobě tří gólů domácích. Nejprve Křemen po individuální akci zahrál z úhlu brankáři na housle, vzápětí Šimáček dorážkou střely Lukáče do tyče, v poslední vteřině V. Pohorský a šlo se do kabin za stavu 6:1.

Kdo si myslel, že je rozhodnuto, krutě se zmýlil. Ač se v kabině Arsenalu upozorňovalo na špatné začátky druhého poločasu bylo to houby platné. Poláček po akci dva na jednoho, Krok z dálky a po brejku a v 26. minutě to bylo 6:4. Hosté začali hrát vabank a domácí se dostávali do brejkových akcí, ale špatně je řešili nebo je vychytal výborný Bekiu. Na druhé straně i Babka držel akci Arsenalu. Jenže ve 34. minutě nestačil na tečovanou střelu Černohorského – 6:5. Vzápětí Páv nedal desetimetrový kop, aby V. Pohorský do prázdné branky po brejku s Šindelářem dodali trochu klidu do řad Arsenalu. Následně nedal Šindelář desetimetrový kop, aby hostující Paseka z úhlu překvapil Babku – 7:6. Pro domácí mohlo být ještě hůř. Ve 39. minutě na ně byla na řízena penalta, ale Kroka vychytal Babka. V závěru již hráči Arsenalu těsnou výhru uhájili.

„Do utkání jsme vstoupili výborně, Ústí jsme přehrávali a dobře jsme pohlídali nejlepšího hráče hostů Kroka, což se také projevilo na skóre první půle, když jsme soupeře v závěru přehráli a po zásluze vedli o pět branek. Ve druhé půli nás opět stihl obvyklý čtyř až pětiminutový zkrat jako v předcházejících zápasech. Dostali jsme tři slepené góly na 6:4. Musíme se na to více zaměřit, teď ale nevím jak se toho zbavit. Dostali soupeře na nohy, při hře vabank Ústí zlepšilo pohyb a zaslouženě nás dotahovalo. Přestala nám bohužel fungovat spolupráce v útoku, kde jsme zazdili několik příležitostí, což nás stálo síly v závěru utkání. Nakonec můžeme být rádi, že hosté v závěru z penalty zápas nezremizovali. Můžeme poděkovat brankáři Tomáši Babkovi, byť dostal dvě nebo tři laciné branky, v závěru nás podržel skvělými zákroky. Udrželi jsme těsnou výhru, která si myslím, že je za první půli zasloužená," oddechl si po zápase trenér Arsenalu Otto Kovář, jenž měl ještě čtvrthodiny po zápase vysoký tep.

Branky a asistence: 6. Páv (Šimáček), 10. Páv (Lukáč), 11. Žáček (V. Pohorský), 19. Křemen, 20. Šimáček (Lukáč), 20. V. Pohorský, 35. Pohorský (Šindelář) – 11. Paseka (Krok), 24. Poláček (Krok), 25. Krok (Kremr), 26. Krok (Černohorský), 34. Černohorský (Kremr), 37. Paseka (Tichý). Rozhodčí: Mráz, Štěřík. ŽK: Žáček – Tichý, Černohorský. Poločas: 6:1.

Arsenal Benešov: Babka – Šindelář, J. Pohorský, Hampešt, Lukáč, Žáček, Páv, V. Pohorský, Křemen, Šimáček.

18.10.2014 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Chotýšany, První kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Morado chotýšany s.r.o., 257 28 Chotýšany. Informace: Markéta Králová, +420 317 850 900.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 200 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě Pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Benešov - Baest, Práce v hluku, zdravé osoby, nutná lékařská prohlídka, Krátkodobé zaměstnání. První kontakt telefonicky. Po telefonické dohodě termínu v Benešově, Čechova 437,. Pracoviště: Ayb-v.v. s.r.o. týnec, Ing. Fr. Janečka, č.p. 147, 257 41 Týnec nad Sázavou. Informace: Volodymyr Ayb, +420 608 516 044.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 25 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař - vedoucí směny - s ubytováním. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Hotel Akademie Naháč 3*+, Komorní Hrádek 277, Zájem o gastronomii.Česká kuchyně. Schopnost organizovat práci směně.Ubytování, personální stravování, uniforma, zvýhodněné zaměstnanecké ceny. První kontakt telefonicky.. Pracoviště: Zfp hotely, s.r.o. chocerady, 257 24 Chocerady. Informace: Marek Škvor, +420 602 377 055.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník bezpečnostní agentury 110 Kč

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur Bezpečnostní pracovník/ice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Tesco Vlašim, Náplň práce:, o Ochrana a ostraha majetku klienta, o Pochůzková činnost, o Kontrola bezpečnosti v rámci objektu, o Eliminace nepoctivých zákazníků, o Jednoduchá administrativa, o Komunikace s policií, Požadavky:, o Chuť pracovat, o Trestní bezúhonnost, Nabízíme:, o Možnost týdenních výplat, o Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce s možností přechodu na HPP, o Zázemí stabilní společnosti, o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv, o Možnost profesního i platového růstu, o Zajímavý motivační program, o Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace za zvýhodněnou cenu, o Možnost zajištění ubytovny , První kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Vlašim, okružní, Okružní, č.p. 1884, 258 01 Vlašim. Informace: Lenka Pelikánová, +420 800 111 112.

Fotbalová příprava Vlašim - Jablonec nad Nisou 0:3.

Vlašim rozjeté Ústí nezastavila

Nováček krajského přeboru Libušín (v červeném) v prvním kole nečekaně doma přehrál obhájce prvenství Poříčí 3:2 na penalty.
40

Krajský přebor: Překvapily Libušín, Vykáň i Hřebeč

Šachový tábor praskal ve švech

Benešov – 99 dětí, praktikantů a vedoucích se zúčastnilo šachového tábora, který od 4. do 11. srpna pořádala Šachová škola STAMAT v Růžené u Milevska. Už poněkolikáté v řadě padl rekord v počtu účastníků, který se už pomalu dostává na hranici zvládnutelnosti. Pořadatelé přesto organizaci tábora opět zvládli a celý týden proběhl v příjemné atmosféře.

Vlašim míří do Čáslavi, Benešov až do Benátek

Vlašim – Fotbalisté Vlašimi dnes vstoupí do letošního ročníku MOL Cupu, když se v I. kole střetnou s FK Čáslav. Zápas startuje v 18:00 na čáslavském fotbalovém stadionu. Druhý zástupce okresu, SK Benešov, hraje svůj zápas o něco dál – v Benátkách nad Jizerou.

Hofmann zastínil i Kadlece. Utkání s Olomoucí bylo výjimečné, přiznává

/ROZHOVOR/ Odehrál nejlepší zápas kariéry, poprvé v jednom utkání nejvyšší české fotbalové soutěže vstřelil dvě branky. Stoper Slovácka Stanislav Hofmann byl ústřední postavou domácího mužstva proti silné Olomouci.