Za SKST Vlašim se na turnaji představilo šest děvčat – Anna Matějovská, Barbora Polívková, Karolína Lajdová, Aneta Bošinová, Tereza Pytlíková a Kristýna Pěnkavová. V jednotlivcích se tři děvčata dostala mezi nejlepších osm a Matějovská přes Pytlíkovou a Ilčíkovou, bez ztráty setu, až do finále. Tam po nervydrásajícím zápase na pět setů, zůstala na pálce Zdeny Blaškové z Prachatic, když už vedla 2:1 na sety.

Bronz vybojovala Polívková, jenž ve čtvrtfinále přešla přes Viktorínovou ze Zlína 3:1, ale v semifinále jí smetla ze stolu Blašková, když v každém setě uhrála vlašimská hráčka jen čtyři body.

Pytlíková měla ve čtvrtfinále smůlu, když narazila na svoji kamarádku z oddílu Matějovskou, jenž jí nedala pražádnou šanci na úspěch.

Lajdová s Bošinovou nepostoupily ze skupin ze čtvrtého respektive třetího místa a Pěnkavová neprošla kvalifikací.

Ve čtyřhře se vlašimským děvčatům dařilo ještě více a brali dokonce tři medaile, i když zlatá jim zůstala zapovězena. Až do finále se prokousala Pytlíková s Ševčíkovou ze Zlína, kde je na samotném vrcholu (vedly 1:0 na sety, ale prohrály 1:3) zastavily Ilčíková z Hodonína se Štěpánovou z Děhylova.
Další dvě vlašimská dua Matějovská s Polívkovou a Lajdová s Bošinovou zůstaly v semifinále na raketách finalistek, přesto braly cenné bronzy.

„Všem děvčatům moc gratulujeme a doufáme, že jim to zvýší sebevědomí do dalších tréninků a zápasů," poděkoval kouč Martin Pytlík i za zbylé dva trenéry Luboše Pěnkavu a Danu Bayerovou.